Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell csinálni a szerelm...

Picike91 kérdése:

Hogyan kell csinálni a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok. Tudom , hogy fekete mágia.De nem kaptam biztos információt . Vagy könyvet ami ebben a témában van.Lehetőleg otthon végezném el.

2021. jún. 21. 22:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Minden kötést ápolni kell, de még a bevonzásért is dolgozni kell!! Szerintem a legerősebb kötés/ pecsét a házaság. De még ezt is ápolni kell.


Ha szerelmi problémád van, ott magad keresd a hibát.

2021. jún. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Tudi333 ***** válasza:

Nem kedves utolsó! Legerősebb szerelmi kötél a lakáshitel! :)


Amúgy szerelmi kötés, bevonzás, tudatos teremtés, agykontroll, stb. mindet ugyanaz mozgatja és nem a modszeren múlik. Erre írtam, hogy pulóvert is köthetsz közben, nem az számít. Nem kell éjfélkor kimenni a temetőbe és a holdfelé nézni 83 percig és közben cápauszony levest enni és minden falatot 33-szor megrágni, meg mittudomén milyen hókusz-pókusz csiribák vannak még. Ezek csak azért vannak max, hogy "beleéld magad".

2021. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Grimfox ***** válasza:
100%
A beleélés, azaz önszuggesztió elég erős, ha eszközökkel támogatod. Erre alapul a rituális mágia. El lehet érni e nélkül is, csak eszközökkel sokkal könnyebb az adott ideára koncentrálni. A "hókuszpókusz" nem kötelező, csak könnyebb.Bár hatástalan, ha az ember nem tudja, melyik rituális elem miért van ott. Simán csak leutánozni valamit, amit olvas az ember szinte semmi hatással nem bír, ha van hatása, az sem az, amit várunk tőle.
2021. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Tudi333 ***** válasza:

Az eszköz csak mankó. Ha tudsz járni, nem kell...

Eleinte segíthet vagy felismerni segithetnek, hogy mi is az amitől minden működik, aztán el lehet hagyni ezeket, de lehet "eszközözni" is persze, csak akkor megragad az ember egy szinten szerintem, az meg nem túl jó, de ha az eszközök mögé néz, akkor kinyílik egy kapu...

2021. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Grimfox ***** válasza:
100%

Alapvetően egyet értek, de egy pár apró ponton nem teljesen.

Egyet értek, hogy a rituális mágia alapvetően mankónak van. Ha valaki csak eddig a szintig jut el, az tényleg megakad. Tényleg el lehet hagyni az eszközöket egy idő után. De jobb nem teljesen elhagyni őket. Az eszközök ugye fogalmakat, és ideákat jelenítenek meg fizikai formában. Azaz szimbólumok. Mint szimbólumok, több jelentésréteggel bírnak. Sokkal könnyebb megismerni a jelentésrétegeket, ha az aki tanulmányozza eszközöket használ. Új, akár egyéni réteget felfedezni ezekben a szimbólumokban is szinte lehetetlen, ha maga a szimbólum megtestesítője nincs jelen. Magas szintű meditációval persze lehet elmélkedni, de ez esetben is jóval egyszerűbb, ha a szimbólum hordozója is jelen van. Ha nem támaszkodsz az eszközökre, hanem tanulmányozás céljára felhasználod őket, akkor még "magasabb szinten" is előnyösek, nem visszatartó tényezők. Minden másban osztom a véleményed.

2021. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Tudi333 ***** válasza:

Lehet nem jól értelmezem amit írsz, de szerintem igen. :)

Szóval ez úgy fest nekem, hogy egy "alap" eszközös mágia és amiről én írok, azok közötti "szintről" írsz most.

Ha csinálunk valamint, legyen az bármi ami spiri, legyen akkor szerelmi kötés mondjuk...van 100 módja, technikája, rituáléja és mind működik, mert működik, akkor mennyire függ a módszertől? Százféleképpen meg tudjuk csinálni ugyanazt, akkor a százból egyre sincs szükség, mert valójában nem ettől működik és ha megtaláljuk, hogy végsősoron mitől is működik, akkor találjuk meg az igazságot, én így tapasztaltam és ez minden dolognál megállja a helyét az életben.

De elbeszélünk egymás mellett akkor bocsi! :)

2021. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Grimfox ***** válasza:
100%
A száz módszerben eltérő, de nagyon hasonló jelentést hordozó szimbólumokat, azaz eszközöket használnak. A cél azonos, a szándék azonos, a felhasznált ideák azonosak, ahogy ezeket az ideákat működésre bírja a tudatában az ember, csak az tér el, attól függően, melyik szertartást végzi. Aki elég tapasztalt, és képes az ideák, fogalmak közvetlen felidézésére, és összehangolására egy fókuszként szolgáló szertartás nélkül, az is könnyebben ér el eredményt eszközökkel, csak azok nélkül is képes rá. Nem függ az eszközöktől, csak a saját dolgát könnyíti meg velük. Szükség esetén tökéletesen megvan nélkülük. De ehhez képesnek kell lennie a szimbólumok nélkül felidézni azokat a fogalmakat, amiket a szimbólum előhoz, és megfelelő sorrendben, akár egyszerre többre koncentrálva, képesnek kell lenni létre kell hozni ugyanazt a hatást, amit az eszközök összehangolt használata leegyszerűsít. Az eszközhasználat csak akkor korlát, ha anélkül nem megy valakinek. Bár akkor is inkább a képességei határa, mint korlátja.
2021. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Tudi333 ***** válasza:

Akkor jól értettem amit mondasz! :)

100 módszer és különböző eszközök és szimbólumok.

Nem kell ideákat, fogalmakat felidézni, összehangolni, pont ez a mondandóm lényege. Az ideák, fogalmak, ahogy Te fogalmazol is csak eszközök, semmi több.

2021. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Grimfox ***** válasza:
100%
Hogy adsz formát annak, amit csinálsz, ha nem használsz minimum egy ideát? Ha csak erő, és akarat van jelen, akkor csak a kormányzó, és mozgató erő van meg, az nincs meg, ami a célnak megfelelő formát ad a munkádnak.
2021. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Tudi333 ***** válasza:

Leírnád most mit értesz idea alatt?

De amúgy szerintem kb. úgy ahogy leírod.

2021. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!