Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez szerintetek miért lehet?

Ez szerintetek miért lehet?

Figyelt kérdés

Nos nyitva van a harmadik szemem,de viszont nem látok vele semmit és senkit csak csupán nyomásokat érzek a harmadik szememnél de semmi extra.Szerintetek miért lehet ez igy? Mi kell ahhoz hogy lássak is vele?

Egyébként minden pozitiv választ pontozok.



2021. júl. 24. 14:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
69%
Miből gondolod, hogy nyitva van a harmadik szemed?
2021. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Kedves Grimfox ismét ment a zöld kéz.

Akkor ezzek szerint csak lassan ezzel a "harmadik szemmel"mert a végén meg is bolondulhat az ember.Egyébként nem erőszakból nyitam fel ha egyáltalán nyitva van csak tiktokon láttam spirituális videókat és ott volt a"harmadik szem"aktiválását a csaj bizonyos energiákat küldött hogy a harmadik szem aktivizálódjon és azótától nyomásokat éreztem ott a harmadik szemmemnél és egy kis forróságot is éreztem azótától kis lüktetéseket illetve nyomásokat érzek csak ott.Egyébként szerintem akinek nyitva van a harmadik szeme az lát is vele.

2021. júl. 24. 19:31
 13/35 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es válaszoló.

Szerintem ha nyitva is van akkor onnan tudom hogy nyitva van mert nyomásokat érzek ott és lüktetéseket eleinte úgy éreztem hogy nyitva van,de ha nyitva lenne akkor nyilván látnák is vele.

2021. júl. 24. 19:32
 14/35 A kérdező kommentje:
Egyébként 11-es válaszoló neked is ment a zöld kéz.
2021. júl. 24. 19:33
 15/35 anonim ***** válasza:
Nyitva van, de már vak vagy. El van meszesedve a harmadik szemed
2021. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Grimfox ***** válasza:
100%
Amit érzel az attól van, hogy elhitted, amit a videóban láttál, és elkezdtél arra a területre figyelni. Ahol az "elme tartózkodik" azaz ahová a figyelmed összpontosul, ott összpontosul az erőd is. Mivel a tudatod központja is azon a területen van, a harmadik szem környékén nagyon könnyű ezt az érzetet kiváltani. Kicsit több koncentrációval a tested bármely pontján el tudod érni ugyanezt. Ez egy pszichológiai jelenség, kicsit hasonló a placebó hatáshoz. Változást vártál, tudtad, hol kell jelentkezzen, és volt minimum egy sejtésed, hogy nagyjából mit kell érezned. Ezért a figyelmed, még ha nem is mindig tudatosan, azon a területen összpontosult. És ez létre is hozta azt az érzetet, amit érzel. De az a videó nem képes megnyitni a harmadik szemet, de még csak valódi hatást kifejteni sem a szellemi észlelésre. A harmadik szemet sajnát magadnak kell fejlesztened, csak így nyílik meg. Egyes indiai, és kínai mesterek képesek a folyamatot befolyásolni a tanítványaik számára, de ők is csak személyesen, miután évekig tartó felkészítésen vezették végig a tanítványaikat. Videón keresztül még ők sem lennének képesek befolyásolni mások szellemi észlelését.
2021. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Kedves Grimfox ismét ment a zöld kéz és köszönöm a válaszaidat.
2021. júl. 24. 20:15
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy nyitva van.. mivel nem látsz semmit. Max nyílik. Vagy folyamatban van. De az is lehet más miatt van. Vagy csak beképzeled. Azért nem olyan könnyű kinyitni, mint gondolod.
2021. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as válaszoló neked is ment a zöld kéz.

Szerintem se nincs nyitva,mert ahogy írták is itt az előbb,ha nyitva lenne akkor nyilván látnák is vele ahogy mindenki,akinek nyitva van.De sajnos nekem nincs nyitva és őszintén megmondva kicsit tartok attól hogyha nyitva is lenne valamilyen kár is keletkezne az elmémben vagy ha túl ijesztő dolgot látnák,például démont látnák vagy annál rosszabbat,a lelkektől annyira nem félek de már mástól igen.

2021. júl. 25. 13:05
 20/35 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat is várok,hogy ki mit tapasztalt akinek nyitva van és miket illetve kiket látott vele.Arra is megy a zöld kéz.
2021. júl. 25. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!