Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol találhatok olyan mágusokat...

Hol találhatok olyan mágusokat/boszorkányokat akik utólag kérik a fizetségüket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 19:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

#10

Csak a mágiáért pénzt kérők meg az építészek/fodrászok két külön kategória.


"Mellesleg, ha az a magyarázat, hogy azért nem kérnek utólag pénzt, mert mivan akkor, ha mégsem adok, vagy letagadom a mágiát, akkor megcsinálhatják, hogy visszavonják a mágiát, nem?"

Azért előre kérik, mert 99,99%ban csalók és ha már csaló vagy akkor nem utólag fogod kérni. S azt nem lehet visszavonni amit meg sem tett.

2021. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy csalók. Teljesen jogos, nem is lehet egy lapon venni semmilyen más szakmával.

De még véletlenül sem elérhető valahol az az 0.01%? (Akármennyire is képletesen értetendő a 99.99%.)

Ha már mégis létezik ez a hivatás, kúlturtörténeti múltja van, sok olyan dolog van ami régen mágia volt, ma már meg magyarázható, (és akkor is voltak szekptikusok a mágiával kapcsolatban)...

... azért kipróbálnám ilyen formában, utó garanciás fizetéssel.

2021. szept. 10. 20:47
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

Keress engem!

Ha véletlen bejön a 0.01%, akkor utána tejelsz nekem rendesen.

2021. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

#10

Csupán annyit jelent, hogy ÍRÁSBAN vállalja: Ha a mágiájának nincs eredménye, netán van, de nem az elvárt, amiért fizettél, köteles pénzedet visszaadni és az eredeti állapotot visszaállítani.

Ehhez viszont az is kell, hogy egyértelműen meghatározott legyen, minek kell lennie az eredménynek és ennek érdekében te mit vállalsz.

Szabályos szerződés kötése. (Még nem hallottam olyan bolond mágusról, aki ilyenre hajlandó lenne.)

2021. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Alapból az egész kamu. Nem létezik varázslás, mágia. Mindenki a pénz akarja csak kiszedni a naiv emberekből.
2021. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Laylah ***** válasza:
100%
Ha ilyet tennék, hogy pénzért másoknak ilyen szolgáltatást nyújtsak, akkor sem mennék bele. Simán letagadhatja bárki, hogy működött, vagy csak eltűnhet nyomtalanul.
2021. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
51%
Én találtam egy ilyen oldalt egyébként, aki azt írta, csak akkor kell fizetni neki, ha bevált amit csinált. Most hirtelen nem emlékszem hogy találtam, de ha meglesz elküldöm.
2021. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben, hálás lennék
2021. szept. 18. 20:13
 19/21 anonim válasza:
Privátban elküldtem közben.
2021. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. szept. 18. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!