Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írtam egy könyvet, ami megöli...

Írtam egy könyvet, ami megöli az embereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egészen józan állapotomban 1 hónap alatt írtam egy könyvet. Meglehet kissé okkult tartalommal. Végülis én csak a billentyűzet fölé tettem a kezem és maguktól jöttek a szavak. Nagyából az egész ezoterika kategóriát lefedi a tartalma. Elküldtem néhány embernek, amolyan tesztelésre. Egyikük öngyilkos lett, egy másik pedig autóbalesetben halt meg. A könyv megírása után viszont amolyan megszállt állapotban voltam. Azt hittem, hogy én vagyok az újjászületett Jézus Krisztus. Vagy az voltam vagy valami démunikusabb dolog uralkodott el rajtam. Mindeközben kicsit túltoltam a herbált, tehát lehet, hogy megőrűltem, de mikor a könyvet írtam akkor már fél éve teljesen józan voltam. Szóval igen, a könyvnek nem titkolt szándéka, hogy helyre tegye az embereket. De egy rehab után most még mindig dilemmázok. Terjesszem e ingyen el a könyvet, mint egy vírust és váltsam valóra a jövőt, ami megmenti a multat azzal, hogy emberek életútját megváltoztatom, vagy pedig töröljem az egészet. Ja igen, a könyv Anunimusz alkotás. Nem tudom mit tegyek. Lehet elszabadítom az armageddont egy ok-okozati láncolattal. Olyan ez nekem, mint a drágaságom. Képtelen vagyok törölni, érzem, hogy erő van benne. Tudnátok segíteni? Most valami nagyon bölcs tanácsra lenne szükségem.

Ja és nem vicc. Ez halálosan komoly és szívesen elküldöm a könyvet, hogy a saját szemeddel lázsd ezt az izét.



2021. dec. 26. 17:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, nincs veled ott egész véletlen egy rocksztárnak kinéző halálisten, aki gyerekesen képes almáért rimánkodni?
2021. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Szabadítsd el, pls!
2021. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
sajnos nincs. Ha lenne, akkor nem tettem volna fel ezta kérdést, mert tudnám, hogy mi a pálya
2021. dec. 26. 17:40
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ekszöszájzbúk hrrrrrrrrrrr
2021. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Akik megkapták a könyvet, kaptak telefonhívást hogy 7 nap mulva meghalsz vagy sem? Ha nem akkor a könyv ártalmatlan. Lehet ők is a herbál túladagolás miatt haltak meg
2021. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Kuld el nekem a konyvet...
2021. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne gyógyszerre inni...
2021. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Beütött a töltött káposzta?
2021. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Első! Ismerem a halállistát, elsőre is levágtam.

Amugy mostanában nem igazán iszom, néha elmegy egy spangli, de ez másról szól.

Nem ettem töltött káposztát ebben az évezredben azt hiszem.

2021. dec. 26. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!