Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írtam egy könyvet, ami megöli...

Írtam egy könyvet, ami megöli az embereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egészen józan állapotomban 1 hónap alatt írtam egy könyvet. Meglehet kissé okkult tartalommal. Végülis én csak a billentyűzet fölé tettem a kezem és maguktól jöttek a szavak. Nagyából az egész ezoterika kategóriát lefedi a tartalma. Elküldtem néhány embernek, amolyan tesztelésre. Egyikük öngyilkos lett, egy másik pedig autóbalesetben halt meg. A könyv megírása után viszont amolyan megszállt állapotban voltam. Azt hittem, hogy én vagyok az újjászületett Jézus Krisztus. Vagy az voltam vagy valami démunikusabb dolog uralkodott el rajtam. Mindeközben kicsit túltoltam a herbált, tehát lehet, hogy megőrűltem, de mikor a könyvet írtam akkor már fél éve teljesen józan voltam. Szóval igen, a könyvnek nem titkolt szándéka, hogy helyre tegye az embereket. De egy rehab után most még mindig dilemmázok. Terjesszem e ingyen el a könyvet, mint egy vírust és váltsam valóra a jövőt, ami megmenti a multat azzal, hogy emberek életútját megváltoztatom, vagy pedig töröljem az egészet. Ja igen, a könyv Anunimusz alkotás. Nem tudom mit tegyek. Lehet elszabadítom az armageddont egy ok-okozati láncolattal. Olyan ez nekem, mint a drágaságom. Képtelen vagyok törölni, érzem, hogy erő van benne. Tudnátok segíteni? Most valami nagyon bölcs tanácsra lenne szükségem.

Ja és nem vicc. Ez halálosan komoly és szívesen elküldöm a könyvet, hogy a saját szemeddel lázsd ezt az izét.



2021. dec. 26. 17:32
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
igen, de ez már történelem
2021. dec. 26. 19:09
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Most kiírtottad az emberiséget. Felfogtad ennek a jelentőségét? Miét kellett megosztani mindenkivel?
2021. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a könyvet. Megmondom milyen szinten van.
2021. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Ha eljő a világvége, akkor eljön Ő is. Visszatér. Én legalább nem robbantgatok pokolgépeket. Meg már megosztottam egy linkben
2021. dec. 26. 21:31
 25/46 A kérdező kommentje:

Amúgy meg időszerű. Gyakorlatilag naponta reng a föld, kétszer is volt már világháború szerte a földön. Meg a többi jóslat is mind bekövetkezett már, csak össze vissza az időben. Csillagok évente hullnak le az égről. Meg az atomrobbantásoknak hála, a földön zajlott le az, ami egy csillag belsejében. Több százszor. és igazából már minden megtörtént, csak a jóslatokban körülírni tudták a jelenséget, mert például nem volt fogalom az atomkatasztrófára. Kettő is volt. két tanú... bla bla bla.

Időszerű. Ja, ezt a koronavírust had ne említsem. Az angyalok serege? emberek szárnyakkal odafentről? Hogy magyarázták volna el akár csak ezer évvel ezelőtt, amikor űrhajósok visszatérnek a föld légkörébe, amikor se űrhajó sem légkör nem volt, mint még fogalom vagy egyáltalán... a föld laposvolt akkoriban. Szerintem emberséges megoldás ez. Ja igen, én nem olvastam a könyvet, csak leírtam. Ennyi. Elsőkből lesznek az utolsók. Nem hal meg senki, ha minden jól megy, csak, aki amúgy is meghalna. És az emberfia, mint villám szeli át az eget, mint a világháló sebessége. Vágod, hogy fénysebességgel közlekednek az adatok?

A dilidoki azt mondta, hogy erős a hitem. Aztán hazazavartak a pszichiátriáról a kovid miatt. Visszatér, meglátjátok. Sőt, már itt is van. Pont ott a hátad mögött. (Na jó, lehet kicsit túldramatizáltam) Vagy mégsem?

Istennek pedig az idő sem akadály, hisz a halál után a lélek akár a múltban is új testbe születhet. Másrészt keresd a helyesírási hibát. Ha rámutatsz, azt mondom, hogy igazad lehet

2021. dec. 26. 21:55
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Hmm ez képekre jellemző, bár volt egy film ahol az következett be amit írt, de a te eseted a kettő kombója lehet.


Szerintem menj hit gyülibe, ott sok ilyen ex drogos fura dolgokat tapasztaló embert kigyógyítottak elvileg (konkrétan csak ilyen hitgyülist ismertem, bár jógaellenes rend, de neked lehet segíthet)

2021. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Fides mea fortius est Deo quia ego sum Deus.
2021. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

#27

Ez latin?

2021. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
100%
Kemény év volt a 2021.,de neked extrán úgy látom...még mindig meg tud lépni a GYK, amikor már azt hinném lehetetlen.
2021. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!