Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarország mágusszövetségéne...

Magyarország mágusszövetségének alapítójával csináltatott valaki már bármilyen mágiát? Leginkább a szerelmi kötése érdekelne.

Figyelt kérdés
Mielőtt még kioktatnátok, nem én szeretnék ilyet csináltatni. Egyik barátomnak szeretnék tanácsot adni ezen a téren, de nem tudom mit mondjak neki. Nem vagyok szkeptikus, de biztos sem vagyok abban, hogy ezek létező dolgok. Mivel nem olcsó dolog, ezért lenne jó tudni, hogy van-e értelme ebbe belevágnia.

2022. jan. 6. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

#8 A tanácsod ami valóban aljas.

Kérdező,ítéld meg hogy segítesz neki vagy sem. A kötés is mint szinte minden,olyan dolog aminek ára van. Mérlegelni kell hogy mi mennyit ér. Vannak olyan célok amik nagy rizikót és áldozatot kívánnak meg és csak ezen módon megvalósíthatók.

Mérlegelni,lépni bátran és felelősséget vállalni kell. Ennyi.

2022. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!