Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkozott, hogy csak rá...

Megátkozott, hogy csak rá gondoljak?

Figyelt kérdés

Minden gondolatom tényleg ekörül a nő körül forog. Nem tudom eldönteni se, hogy szeretem, vagy lassan már utálom. Ismerkedtünk, de nem váltunk el egymástól békével :(. Beszéltem vele az okkultizmusról, jóslásról és a tarotról is, hogy meglehetne jósolni a közös jövőnket, ehelyett valami nagyon félresikerült.

Nő létemre teljesen becsavarodtam tőle, sosem viselkedtem még ezelőtt ennyire obszesszíven senkivel.(Ne ítéljétek el légyszi)

Szerintetek teljesen kihasználta az ezzel kapcsolatos érdeklődésem, és rám tett valamit?



2022. márc. 19. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod megnézem neked írj rám privátban
2022. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy valami nagyon félresikerült? Csak beszéltetek róla, vagy csináltatok közösen valamit?
2022. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak beszélgettünk róla. Volt egy chates beszélgetés is, ahol a cigány jósnőkre tértem ki, akik bosszantanak másokat, én meg ott csak viccesen mondtam neki, hogy latinul kellene őket melegebb éghajlatra küldeni, ő meg mondtam hogy vigyázzak, mert vissza szállna. Aki nem hisz az ilyesmiben csak nem mondana ilyet :/
2022. márc. 19. 16:36
 4/10 A kérdező kommentje:
vagyis "ő meg mondta"
2022. márc. 19. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az is következik, hogy ő sem átkozna, mert hisz benne, hogy az átok a küldőjére hat leginkább.

Valószínű nem tett rád semmit, csak nagyon rápörögtél a dologra.

2022. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig eltudom képzelni, hogy megtenné. Teljesen önellentmondásos a nő.
2022. márc. 19. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, akkor csinálj egy oldást. Vágd el szimbolikusan a kapcsot kettőtök között.
2022. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

A názáreti Jézus Krisztus nevében megparancsolom, hogy menj ki belőle!

------------------------------1-----------------------

Na ennyi volt. Levettem rólad.

Ne nekem köszönd, hanem Krisztusnak.

2022. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát....

Nem hiszem hogy van rajtad valami, de ha akarod teszteld tojással.

Fogj egy nyers tojást, görgesd végig az egész testeden háromszor és utána üsd bele egy nagy pohár vízbe. (Minél bagyobb legyen, ha nincs nagy poharad inkább használj üvegvázát.)

Ha véres, esetleg szemre hasonlít, akkor igen, megátkoztak valamivel.

Ha a sárgája lesüllyed, de a fehérlye pókhálószerűen lebeg, akkor is van rajtad valami, csak nem olyan erős.

Ha buborékokat látsz, az azt jelenti, hogy a tojás kivont belőled valami negatív energiát.

Ha pedig teljesen normális, akkor csak beképzelted.

Remélem segít, ha megcsinálod akkor légyszi mond meg az eredmény, kiváncsi vagyok.

(Ha nem tudod megállapítani, küldd el nekem privát üzenetben (a képküldés.hu-val lehet asszem itt is képet küldeni), és én segítek neked)

2022. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a borzasztó helyesírásért.
2022. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!