Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek még spirituális...

Léteznek még spirituális sátánisták?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 16:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Persze hogy te legyél az Elnők, vagy olimpikon, vagy amit hívatásodnak érzel és abban kiteljesedni, valójában kemény munka és nem mindenki ér célba csak aki dolgozik érte, valójában nem kizárt, hogy a magnum opus egy olyan gondolkodás forma, amihez megkell érni - ez sem mindenkinek sikerül - és talán úgy is elérhető a magnum opus ha, rájősz nem kell erőlködnöd abban amiben ki akarsz teljesedni mert szereted azt. -ezt sem találja meg mindenki.


Ajánlók egy remek videót a témában:

[link]

- Ha ezt érted, érted miről beszélek.



Dokumentum film:

- Ha ezt tudod alkalmazni, akkor.. talán nincs lehetetlen.

[link]

2022. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy A Titok egy ugyanolyan euoterikus, spirituális "dolog", mint a sátánisták erőmeditáció stb.
2022. aug. 3. 23:58
 13/47 anonim ***** válasza:
Én is sátánista lettem pár éve, de nem mondanám magam teljesen spirituálisnak. Nem hittem benne. Azt hiszem el amit látok. Esélyt viszont adok a dolgoknak így kipróbáltam ezt az utat is. Valóban találkoztam démonnal és mással is. Volt olyan halálfélelmem mint soha, és éreztem olyan boldogságot mint még soha. Rituálé szerűséget csak egyszer akartam végezni kiváncsiságból és egy bizonyos cél érdekében. Végig erősen lehetet érezni a jelenlétüket. Bizonyos dolgok miatt abbahagytam egy ideje ezeknek a művelését, de már hiszek abban, hogy létezik valami a túloldalt. Nyilván nem ahogy a bibliában leírták a dolgokat. Nem tudhatjuk mivan odaát. Amúgy az asztrális kivetülés is akkor történt mikor sátánista lettem. Ha ezt tudnám fejleszteni akkor könnyen tudnék benne állattá is változni vagy bármi. Ez is egy olyan dolog amit nehéz felfogni és elképzelni. Mindenesetre időt kell rá szánni.
2022. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Na hát igen erről beszéltem, köszönöm.
2022. aug. 4. 09:19
 15/47 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as!

Csak random erőmeditációkat csinálsz/csináltál? Megcsináltad a beavatási rituálét? Honnan informálódtál (Joy of Satan, Hellvegen?)?


Ha túl személyes itt nyilvánosan kiírnod írhatsz privátban is.

2022. aug. 4. 09:22
 16/47 anonim ***** válasza:

Nem meditálok. Próbáltam, de nem jött be. A spirit of eridu oldalon kezdtem nézelődni. Sok hülyeség van ott az tény. Nem tudom mi igaz mi nem. Nem is követtem az oldalt. Viszont a beavatást az ott leírtak alapján csináltam meg és hatásosnak tűnt. Utána jöttek az érdekes történések. Mivel nem hittem benne így nem mondanám, hogy az agyam szüleménye lenne vagy mert azt akartam látni amit.

Több oldalt is nézegettem. Abban maradtam, hogy van alapja az egésznek, de ami tényleg igazi, azt csak személyesen lehet megtalálni. Azaz tapasztalataim útján egyre többet megtudni.

2022. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

És soha nem kerültél emiatt veszélyes helyzetbe? Nem fejleszted a csakráidat?

Én azt hallottam, hogy aki megköti a beavatását annak onnantól kezdve minden nap de minimum hetente ilyen Tóra visszafordító mágját kell művelnie neg havonta egyszer beszélni a Sátánnal vagy démonaival.

2022. aug. 4. 10:05
 18/47 A kérdező kommentje:
Ha csak ki nem szállsz (arra is van rituálé)
2022. aug. 4. 10:05
 19/47 anonim ***** válasza:

Neeem. Nem végzek semmi ilyesmit. Csakráimat se fejlesztem. Én csak rendes életet élek. A kapcsolat köztem és köztük már megvan. Miután sátánista lettem egyértelműen tudomásomra hozták, hogy látnak és elfogadnak. Innentől kezdve ha akarok beszélek hozzájuk. Viszont akkor is lehet érezni, hogy van e a környezetemben bármi vagy sem. Van egy jelegzetes érzés amit nem tudnék leírni. Talán a légnyomás csökkenéshez hasonló, de lehet hülyeséget beszélek.

Szóval ez egy teljesen szabad dolog. Ha foglalkozol vele akkor ők is veled. Ha nem, akkor ők se fognak veled. Az egészhez te kellesz. Nem kell végezni külön semmit. Nem lesz probléma belőle.

2022. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
#19. Így van a valódi Sátánizmus nem egy vallás, és a Sátánt nem igen foglalkoztatja hogy ki követi és ki nem. Én ezt vettem észre
2022. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!