Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek még spirituális...

Léteznek még spirituális sátánisták?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 16:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

#20

Akkor add már meg légyszi a sátán elérhetőségét pls

ha már obzerválod a tetteit és érdeklődési körét

2022. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

A sátánt igen is foglalkoztatja ki követi. Miután sátánista lettem éreztem azt a leírhatatlan boldogságtól amitől könny csordult a szememből.

Persze nem közvetlen utána, de teljesen adta magát a dolog.

Ha a Sátán nem is maga, de a hozzá közel állók azok, akik kapcsolatba lépnek veled. Némelyik felismerhető és némelyik nem.

2022. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
22-es úgy értem, hogy a valódi Sátán nem azért küzd hogy xy-Marci Józsi Pista kövesse. Hanem hogy az emberek felébredjenek Yahwehista ideolgiák alól, de ehez sem kötelező Sátánistának lenned. Akkor ennek fényében, a Sátánt foglalkoztatja az hogy ha már nem vagy Sátánista ? Nem. Ő nem olyan mint Yahweh aki bosszút áll ha elhagyod.
2022. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

20-as

Onnan ismerjük fel a valódi Sátánt, hogy Yahweh/sátán tökéletes ellentéte. Azért írom hogy Yahweh/sátán mert a biblia sátán maga Yahweh és nem a valódi Sátán

2022. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Igen igen, így érthető. ^^

#22

2022. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

mármint 22 voltam

(így fogom jelölni xD)

2022. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ide írok de mi a különbség a Yahweh és Sátán között? most akkor 2 sátán van?
2022. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel a spirituális sátánizmussal, hogy részlegesen eltudnak magyarázni dolgokat de gyorsan belefut az ember olyan témákba amire a profi ss-ek se tudják a választ.

Nem biztos, hogy megéri ilyen energiákkal és démonokkal hülyéskedni mert nem értünk hozzá és végső soron nem tudjuk mi lesz végső soron.

2022. aug. 5. 11:12
 29/47 anonim ***** válasza:

Ne nevezd más "ss"- nek legyél olyan szíves.

Már van valami más ami jóval elterjedtebb, mint amire most használod.


"hogy részlegesen eltudnak magyarázni dolgokat de gyorsan belefut az ember olyan témákba amire a profi ss-ek se tudják a választ"

Mint minden vallásban.

Ez nem egyedi ehhez a témához.

2022. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Mivel témába vág mindenki számára egyértelmű hogy az ss mit rövidít illetve az ss-ek is így rövidítik.
2022. aug. 5. 13:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!