Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek még spirituális...

Léteznek még spirituális sátánisták?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 16:58
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Nah akkor milyenek az adatok, hova gyüjtötted őket?

Esetleg megtekinthetjük?

2022. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Bocsánat elismerem, hogy nem írtam itt meg csak egy másik kérdésnél írtam és már összekeveredtek ezek a fejemben.


Sajnos nem fogok neked tudni egy pontos országos kördiagrammal ábrázolt statisztikát mutatni ellenben elhiheted nekem, hogy benne vagyok egy elég szűk csoportba ahol nagyjából ezren vannak bent és ott senki nem mondja, hogy neki ne működött volna. Ez nem azt jelenti, hogy fix működik csak azt, hogy érdekes és elgondolkoztató. Megértem ha neked ez nem elég ahhoz, hogy akár már csak számításba vedd ennek a valóságtartalmát azonban én ezt szerettem volna.

2022. aug. 6. 14:13
 43/47 anonim ***** válasza:
Nem országos adatokat kértem, hanem hogyan rendszerezted az adatokat és mennyi adatod van?
2022. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Amennyit írtam
2022. aug. 8. 00:50
 45/47 anonim ***** válasza:

Szóval van 1000 embered akik utólagos elmondása alapján tudsz valamit.


De még mindig nem értem ezt a hozzáállást.

"Megértem ha neked ez nem elég ahhoz, hogy akár már csak számításba vedd ennek a valóságtartalmát azonban én ezt szerettem volna."

Akkor most melyikünk keresi az igazságot és melyikünk akarja szórakoztatni fantáziával magát?

2022. aug. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjátok egymást. Mindkettőtök be belelehetne kötni. Akik elmondják, hogy démont láttak meg nagy részük hazudik. Csupán sok a hülye.

Láttam egy szellemes csoportban is egy csajt. Tiszta sátánista csillagok, tetkók minden. Ő a nagy Sátánista. Aztán segítséget kiírta, hogy segítséget kér mert a papok nem mentek el hozzá és fél. Mozgott a fügönnye picit meg ilyenek.

Na most egy Démon nem fog a fügönny aljával szórakozni. Ha pedig valaki hisz benne és Sátánista is, akkor legalább ne szarja már össze magát ilyen hülyeségektől, hogy jaaaj biztos egy démon. Magyarán sokan vannak akik ezekkel foglalkoznak, de nem teljesen okésok.

Sokkal szűkebb az a réteg aki tényleg foglalkozik vele és ért el sikereket. Mondjuk az 1000 emberből szerintem max 50. Ezeket kéne kikeresni közülük csak nem egyszerű. Az ő szavaik számíthatnának is valamit. A probléma, hogy 950 ember meg a hülyeségét mondja.

2022. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

#46

Ez nagyon drogoknak hangzik xd

2022. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!