Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki öngyilkos lesz...

Ha valaki öngyilkos lesz akkor mikor meghal a test minden lezárul vagy tovább lesz bezárva és szenved amiatt tett akikkel tette és még borzalmasabb és zártabb lesz mint maga az élet?

Figyelt kérdés
N
2023. febr. 8. 22:46
1 2
 11/20 NTBS ***** válasza:
0%
A vallások ismeretében a Pokolra jut.
2023. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#8


Azért mert a születés előttről és a halál utánról nincs információnk elég nagy bátorság "garantálni" a "semmi"-t!!!


Voltak olyan idők amikor a föld volt a világegyetem középpontja és minden körülötte forgott. És ezt az akkori "okosok" "garantálták" !!!!!

2023. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#9 - Baromság!


Az,hogy az elkövetőt nem lehet felelősségre vonni nem indok arra ,hogy ez jó dolog.


A BTK ember alkotta törvény.


A lélek törvényeit egészen más szinten alkották.

2023. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

12, ennyi erővel lehetne azzal jönni hogy sosem leszel semmi hiszen az energia nem vész el, csak átalakul, minden részed létezett már évmilliókkal ezelőtt is és miután meghalsz a tested sem tűnik el, hanem lebomlik és visszakerül a korforgasba.

Az ELMÉD és a tudatod számára lesz a semmi.

A szuletesed előttről meg van információ, a SEMMI.


13, de azt bizonyítja hogy nem bűncselekmény. Ergo bármikor jogod ahhoz hogy elvedd a saját életed, míg másokét maximum önvédelemből van jogod.

Ahogy mondtam én öngyilkosság párti vagyok, rengeteg embert tudok akinek sokkal jobb lenne úgy és tisztelem, becsülöm azokat, akik már megtettek.

Azt hogy emiatt milyen büntetést lehet kapni a “túlvilágon” vagy a “következő életben” én egyenesen leszarom, hiszen abból már semmit sem fogok érezni, minthogy a születésem előtt sem éreztem semmit.

2023. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem tud itt rekedni egy lélek se. Szabad akarat létezik. Ha nem akarsz itt maradni, nem maradsz. Az más kérdés, hogy elég sok öngyilkos saját maga nem tud továbblépni és itt marad limbóban legalább addig az ideig ami eredetileg ki volt rendelve neki, de idővel ők is átmennek a fényen. Pokol nem létezik, maximum itt a Földön. Megértőek és empatikusak a szellemi vezetők a túlaldalon, mindenkinek lehetősége van elb.szni egy életet és újra kezdeni. A sz.r döntéshozatal is tiszteletben van tartva. Ha a tanítóid úgy vélik, nagyon megviselte a lelked a földi élet, először gyógyító programon veszel majd részt mielőtt a csoporttársaiddal újra találkozhatsz. Utána közösen megbeszélitek a Földön leélt életeteket, mit rontottatok el, mit csináltatok jól. Ítélkezés, irigység, harag nem létezik a túloldalon, mivel ezek mind az emberi ego által megélt érzelmek. A legnagyobb kritikusod saját magad lesz és ki akarod majd javítani a hibáidat, amire lesz is majd lehetőseged. Viszont a következő életed nehezebb lesz a mostanitól a felhalmozott karmád miatt, ezért nem érdemes végezni magaddal. Ha a mostanit se bírod, a következőnél is ugyanúgy elakadsz majd és öngyilkosságon töröd az agyad. Akár egy ördögi karmikus körbe is beleeshetsz, amiből nagyon nehéz lesz ki mászni. Szóval a döntés előtted áll.
2023. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

4 es voltam

Minek pontoztatok le? :D

Ha más a hitetek akkor egyből le kell pontozni?

2023. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondják nem jó következő életre hagyni a problémákat, mert nem lesz jobb, csak rosszabb lesz, azaz nehezebb, a karma feltorlódás miatt. Mondjuk valakivel nem rendezed a karmádat, akkor következő életben nehezebb körülmények között futtok újra neki. De ugyanígy ha nem tanultál meg egy leckét, nem hagyod magad mögött, hanem folytatod, ismételsz.
2023. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bennem azért felmerül, hogy mi számít öngyilkosságnak. Ha egyből meghallgatása? És ha "csak" direkt bevállal veszélyes helyzeteket? Önpusztító életet él? Ha call lassan hal meg bele, az nem ugyanaz?
2023. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2023. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
Szenvedés vàr rà a halàla utàn is! A Lelke sinlôdni fog a „közteslét“ fokàn meghatàrozattlan ideig. Nem tud elmenni a „Fénybe“
2023. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!