Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekes a történet ?

Érdekes a történet ?

Figyelt kérdés

Rengeteg csaló jós van sajnos !

Nagyon elgondolkodtató, hogy kiben bizz meg , vagy éppen igen-e amit mondanak a jósok .

Én nagyon sokat jártam ezt az utat , sajnos nem tudott senki segíteni ! De egy illető ajánlott nekem egy hölgyet , akinek rengeteg pozitív visszajelzese volt , és úgy gondoltam megpróbálom , már az a kis pénz se ide se oda .

Meg írtam neki a dolgokat , és kártyát vetettem vele , és ki derült végül hogy rontás volt rajtam , és a volt páromon , ezt észre is vettem hogy valami nem stimmel velem hat ez vot ..,,

Le vetettem , egyből jobban is éreztem magam 2-nap után . Csinaltattam vele harmadikfél eltávolító magát /kötést a paromra és végre együtt letunk❤️ rengeteg próbálkozás után ő elsőre segített el sem akartam hinni !! 😍😍


További szép napot nektek !!

Csak azért írtam ki hogy , igen is létezik a mágia , de csak az tudja megcsinalni , AKI HOZZÁÉRTŐ !! Puszi nektek .

Nem csak a fiataloknak jár a szerelem 🥰



2023. febr. 19. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen szerelem-segítő de jó is lenne:)

Mióta elhagyott a párom,nem jár sikerrel az ismerkedésem.Voltam látónál,teljesen fals dolgokat mondott.

De lehet,hogy nem mindenkinek elérhető egy kapcsolat,vagy a boldogság.Kezdem ezt hinni.


Gratulálok és sok sikert és boldogságot kívánok a Kérdezőnek és Párjának !

2023. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Átok nem létezik. Vagyis egy sima mezei jós, boszorkány, mágus nem fogja tudni rád/rátok tenni az átkot, így ez nem létezik, itt Magyarországon biztosan nem. Jól lelettél húzva. A kötés sem történt meg, ha mégis, akkor gondolkozzál el magadon, hogy mit tettél és vállald a következményeit.
2023. febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Írd meg, melyik kártyavetőnél voltál. Hátha ismerem. Ha igen, akkor el is mondom a véleményem.
2023. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező azt remélem érted, hogy rontás nem létezik, csak te beszéled be magadnak, hogy ezért vagy szerencsétlen, a nő levette ròlad ami rajtad sem volt, de mivel ezt is bemesélted magadnak ezért már nincs rajtad rontás... Remélem nem vettek le sok pénzzel.
2023. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

ki az a szemely aki neked segitett?

2023. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Milyen érdekes, hogy a 2. 4. válaszolót lepontozták, pedig csak az igazságot írták 😂
2023. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ha be is beszélte magának, aztán elhitte, hogy róla ezt levették, ( égy újra pozitívan gondolkodik, ettől pedig jobb problémamegoldó) akkor is jól járt. Ki miben hisz, az segíti meg.
2023. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!