Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Letiltott a szerelmem akibe...

Letiltott a szerelmem akibe szerelmes voltam. Milyen mágiával tudom elérni hogy újra beszéljen velem és rám gondoljon? (Pár hajszàla is megmaradt ami a fürdőben lehullott tőle fésülködésnél ha az kell hozzá)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 05:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Hat normalis valaszokat vártam de latom csak a trollkodás magas fokozaton!!!
2023. ápr. 30. 11:03
 12/45 anonim ***** válasza:
76%
Pont hogy egy csomó normális választ kaptál. Egy-két kivétellel.
2023. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
71%
De most komolyan mit vársz? Normálatlan kérdésre normálatlan válasz...
2023. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim válasza:
71%
„Letiltott a szerelmem, akibe szerelmes voltam.” Hát ez az. Akibe SZERELMES VOLTÁL. Ebből az jön ki, hogy az exed, kit érdekel az exe, ha nem szereti már? [Értelmetlen]
2023. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Sok fogyatékos troll.

Egyik sem ért sem a mágiához sem semmihez.

2023. ápr. 30. 15:03
 16/45 A kérdező kommentje:
Irigylem a szar eletuket hogy vasarnapot azzal toltik hogy ide irogatnak. Nekem legalabb van egy LETEZO problemam. Es azzal foglalkozom. De az h mas meg ide irkal a valaszadastol fuggetlen hulyesegeket. Bolondházba valók vagytok! Tisztelet a kivetelnek.
2023. ápr. 30. 15:05
 17/45 anonim ***** válasza:
91%

Szimplán bolond vagy szerintem.

Amit leírtál abból kivehető hogy nem vagy százas..Ergó a hajával akarsz varázsolgatni hogy ismét belédszeressen és rád gondoljon.Hát baromi nagy problémád van. Nem te azzal foglalkozol hogy más mit gondol itt gyakorin.

2023. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
De ez ellen nem tudsz mit tenni.Próbáld vele másképp felvenni a kapcsolatot, ott ahol még nem tiltott le és kérdőre vonni. Ha meg mágiázni akarsz hivj fel egy jósnőt...
2023. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy itt nem lehet téged letiltani.
2023. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom vele máshol felvenni a kapcsolatot sajnos. Mindenhonnan letiltott. Ennyi, ezért fordulnék a mágiához hátha van valami fondorlat vagy fogás vagy esetleg a fürdőben lehullott hajszállal lehet valamit kezdeni.


Egy kérdésnél korábban írták, hogy a hajszál tartalmazza az illető rezgését így ha közel tartom magamhoz akkor összefonódnak az energiáink valami ilyesmi, rajta volt az órám hátlapja alatt egy hajszála sokáig és akkor vissza is jött hozzám, de végül szakítottunk.

Amit megértek, engem csak a tiltás zavar, oké, hogy szakítunk de fájdalmat miért kell okozni? Elterveztünk egy hétvégét és úgy jött vissza, hogy inkább szakít, hetekig terveztük. Minden előre ki volt már találva. Én is kivettem szabadságot.


Szerintem egy másik fiú kavart be.


Ezért mondom ha van itt valami okos, segítsen milyen mágiával lehet újra "megteremteni" az érdeklődését vagy nem tudom. és mondom, ami van, az most hajszál, meg fotók.

2023. ápr. 30. 16:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!