Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Letiltott a szerelmem akibe...

Letiltott a szerelmem akibe szerelmes voltam. Milyen mágiával tudom elérni hogy újra beszéljen velem és rám gondoljon? (Pár hajszàla is megmaradt ami a fürdőben lehullott tőle fésülködésnél ha az kell hozzá)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 05:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
90%
Jobb is annak a lánynak nélküled szerintem.Te teljesen megvagy hibbanva.Én félnék tőled de rendesen
2023. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!


Nagyon komolyan írom neked azt, hogy aki letiltott téged, az nem akar téged, annak nem kellesz, az nem akar veled és tőled semmit, azt hagynod kell a fenébe!


Értem én, hogy mágiával vissza akarod őt kapni, de neked meg azt kellene megértened, hogy azzal átkod szabadítasz magatokra és soha nem lesz boldog a kapcsolatod, mert nem áldás lesz rajta, hanem átok, egy beteges kötelék, ami idővel megfojt és ott fog üldözni téged egy "zombi", aki akkor sem fog szeretni, csak megszállottan kötődni fog, de nem szívből, nem szeretetből, nem szerelemből és terhes lesz a számodra. Az ilyesminek SOSEM lesz jó vége!


Saját és az exed érdekében írom, hogy engedd el és keress magadnak olyat, akihez nem kell mágia!!

2023. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
83%
"Ez a mágia kategoria hülyegyerekek".... no comment. Keress fel egy jó pszichiátert de súrgősen!
2023. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Mit keressek fel? Tudsz olvasni tesó?

Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Letiltott a szerelmem akibe...

2023. ápr. 30. 18:32
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

25-ös kérdező: és te tudsz olvasni, szöveget értelmezni?


Mert a 23-as válaszban minden benne van...


Mi nem világos?

2023. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

----->>>>>>> Milyen mágiával tudom elérni hogy újra beszéljen velem és rám gondoljon?

Ez volt a kérdés + írtam h van pár hajszál.

A többi NEM ÉRDEKEL!!!!!!!!!

2023. ápr. 30. 19:00
 27/45 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen mágiával nem tudod visszaszerezni a csajt.Nem akar téged.Miért szeretnéd elérni hogy akarjon?
2023. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
35%

Én pedig még egyszer elmondom. Mágia nincs, nem létezik, nuku. Nem is volt és azóta sem alakult ki. A jövőben sem fogják feltalálni!

Aki ilyet komolyan vesz a vagy nagyon tanulatlan, vagy IQ negatív.

Ja és bocs "tesó" de a mikulás és a húsvéti nyuszi is csak kamu!

2023. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
68%

A 3-mas válasz írójaként nem értem ezt:


"Hat normalis valaszokat vártam de latom csak a trollkodás magas fokozaton!!!"


Én nem trollkodtam. De ha valaki nem szeret, csak te egyoldalúan őt, akkor nem érdemli meg a szeretetedet, szerelmedet. De te meg nem tehetsz róla, hogy becsípődött, hogy szerelmes vagy bele. Erre írtam, hogy inkább azon kellene dolgozni, hogy ezt az érdemtelen szerelmi kötődést elvágd, el tudd engedni.

Erre a lélekmasszázs, Hellinger-féle családállítás és egyéb meditatív módszerek hasznosak lehetnek.

2023. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
69%
Pedig bizony van ilyen mágia, a saját szememmel láttam.
2023. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!