Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért kapunk ilyen találkozáso...

Miért kapunk ilyen találkozásokat az életben ?

Figyelt kérdés

Az ember éli mindennapjait,aztán egyszer csak találkozik valakivel,aki azonnal szimpátiát kelt benne.Pár találkozás történik,tényleg szép, emberi módon,ígéretesnek tűnik - ráadásul mindkét fél részéről.

Aztán akivel azt gondoltuk,hogy....bejelenti,hogy az útja részei voltunk,de nem az ő útja a mi utunk.

Persze addigra mi már kedveljuk,sőt szeretjuk amit úgy láttunk,viszonzott.Egy záróbeszélgetéssel,kedves és emberi módon ér látszólag véget.

De a mi életunkben ez nagy nyomot hagy,nem tudjuk felejteni,emlékként is sokszor előjön pozitív értelemben és sok kérdőjelet hagyva..

Röviden az a lényege,hogy kapunk egy hétköznapi csodát,valami szépet és jót a sok semleges,vagy rossz mellett...és ez eltűnik..Mi pedig lelkileg megviselve állunk ez előtt.

Miért vannak ilyen időszakos pofonok,olyan megszellőztetett lehetőségek a jobbra, a reményre ?Hogy aztán a sok rossz,gond és bánat még nyomasztóbb legyen?

Miért kell a "sorsnak" így csapkodni azokat,akik tényleg szeretetre vágynak,mindenféle érdek és hátsó szándék mentesen?

Gondolom, nagyon sokunknak van így az életben ,talán ezért is van annyi lehangolt ember mindenfelé....


2023. jún. 16. 06:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A kérdésed az un wishful thinking szép példája. Egy ilyen szituációt sokféleképpen fel lehet fogni. Te így fogod fel, nekem nincsenek ilyen találkozásaim, mert én másképp fogom fel ezeket a helyzeteket.
2023. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

"bejelenti,hogy az útja részei voltunk,de nem az ő útja a mi utunk"


jaaaj ez a gyagyás duma...örülj, hogy megszabadultál egy ilyen bolondtól.

2023. jún. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem a másik a bolond, csak megjegyzem:) Bolondnak mondtam már ilyet, mert úgy értette meg mi a szitu.
2023. jún. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
mondasz valamit...
2023. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Mert ilyen az èlet tudod...Sajnos az ember nem azt kapja amit érdemel,ha nem azt érdemeljük amit kapunk...Az életünk során így tanulunk,mert ha nem "csalódnánk,vagy érezzük" a fájdalmat,akkor ebből nem nyernénk tapasztalatot...Ahhoz hogy tudj tanulni az esetekből,muszáj csalódnod..

Nekem is volt pár ember az életemben,akik már mondjuk úgy nem "járják velem az utat"

Pedig,ők voltak azok akikre nem gondoltam volna hogy "elhagynak".


Néha nagy meglepetést tud okozni az élet,és akire a legkevésbé gondolnád lehet az marad veled az utokan...

Én is szintén,tényleg nem egobol,de sajnos én se azt kapom,amit érdemelnék pedig mindig egy kedves,jószivű ember vagyok,akit inkább kihasználtak,de attól függ,ha "szerelemben" nincs szerencsém,a barátaimra,és a családomra számíthatok.

Ilyen az èlet sajnos,én csak egy tipikus sorozathoz tudom hasonlítani,sose tudhatod mit hoz a kovetkezo nap,milyen fordulatokat vesz az eleted...

Én azt tudom mondani,hogy az ember sodródik az élettel és elfogadja azt amit dobott neki a gép,és az apróbb,pozitív örömöket meg élvezze ki :)

2023. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Például lehetséges, hogy előző életben általunk át lett verve. Úgyszólván karmikusan így visszaadja, de mégis normálisan lezárta és így nem csinált magának karmát. Ezt látó vagy jós tudná megmondani.
2023. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Ha jó megfigyelőkével rendelkezel, egy idő után észre fogod venni, hogy természetfeletti erők működnek. Van egy ige: Haszonra adatik a barát/ismerős/ember.

Nem véletlenül került melléd.


Ilyen esetekben arra kell vigyázni, hogy az a barát meg is maradjon. Az ember gyarló lény, figyelmetlen, sokszor hálátlan.

Hogy ki mekkora értéket képvisel, az mindig útólag derül ki.


Nem tudom mi történt köztetek, csak a leírásod alapján: az az ember nem véletlenül került melléd, és semmiféle ezos maszlaggal nem lehet kimagyarázni, mert a gyümölcsei árulkodnak róla.

2023. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7+


"Ilyen esetekben arra kell vigyázni, hogy az a barát meg is maradjon"


Itt nem párkapcsolatról ítam, és gondoltam, hanem mint ember-barát.

2023. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akiről írtam, akkor jött, amikor egy másik ember - akire az életem tettem - elhagyott,padlón voltam.Az a pár találkozás is szép volt,ezért hálás vagyok neki.

Emberi szót,jó modort és gyengédséget kaptam tőle és adhattam neki.

Ha a sorstól a vigasztalás volt a cél, azt megkaptam.

Sajnos azóta nem volt jóban részem.Egyébként nagyon kevés jó volt életemben, kihasználás az viszont bőven:(

2023. jún. 16. 10:15
 10/19 Tudi333 ***** válasza:
73%
Ilyen az élet! Lehet rá kötni masnikat, hogy lecke, meg fejlődés, meg karma, de nem! A valóság sokszor rideg.
2023. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!