Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért kapunk ilyen találkozáso...

Miért kapunk ilyen találkozásokat az életben ?

Figyelt kérdés

Az ember éli mindennapjait,aztán egyszer csak találkozik valakivel,aki azonnal szimpátiát kelt benne.Pár találkozás történik,tényleg szép, emberi módon,ígéretesnek tűnik - ráadásul mindkét fél részéről.

Aztán akivel azt gondoltuk,hogy....bejelenti,hogy az útja részei voltunk,de nem az ő útja a mi utunk.

Persze addigra mi már kedveljuk,sőt szeretjuk amit úgy láttunk,viszonzott.Egy záróbeszélgetéssel,kedves és emberi módon ér látszólag véget.

De a mi életunkben ez nagy nyomot hagy,nem tudjuk felejteni,emlékként is sokszor előjön pozitív értelemben és sok kérdőjelet hagyva..

Röviden az a lényege,hogy kapunk egy hétköznapi csodát,valami szépet és jót a sok semleges,vagy rossz mellett...és ez eltűnik..Mi pedig lelkileg megviselve állunk ez előtt.

Miért vannak ilyen időszakos pofonok,olyan megszellőztetett lehetőségek a jobbra, a reményre ?Hogy aztán a sok rossz,gond és bánat még nyomasztóbb legyen?

Miért kell a "sorsnak" így csapkodni azokat,akik tényleg szeretetre vágynak,mindenféle érdek és hátsó szándék mentesen?

Gondolom, nagyon sokunknak van így az életben ,talán ezért is van annyi lehangolt ember mindenfelé....


2023. jún. 16. 06:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Néha meg csak úgy bejelenti valaki hogy terhes tőled és eszerint kell tovább élni az életet. Velem már több ilyen is volt.
2023. jún. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"bejelenti,hogy az útja részei voltunk,de nem az ő útja a mi utunk."


Nem a sors csapkod amúgy, hanem meg kell nézni mi volt, ő most belőled energiát szedett ki, neked kevesebb lett, neki több. Ő ezt rutinból csinálja ebből él, innen van kedvessége, innen szedi az erejét mert sajátja nincs. Két dolgot tehetsz, vagy te is eltanulod ezt tőle, vagy megtanulod elkerülni az ilyen embert, és rájössz hogy működik.

2023. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Egyébként nagyon kevés jó volt életemben, kihasználás az viszont bőven:("


Én ebben nem a sors kezét látom, hanem olyan személyiségtípus lehetsz, akivel ezt meg lehet tenni. Azok, akik kihasználnak, nagyon jól ráéreznek erre. Szerintem gondolkodj el, mi volt a közös azokban, akik kihasználtak, mi volt a kapcsolatokban az ismétlődő minta. Aztán lassan fel fogod ismerni ezeket a jeleket, és tudatosan kerülni fogod az ilyen embertípusokat.

2023. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A 13-ashoz írom :

Mindig mindenkivel igyekeztem udvarias,kedves,szeretet adó lenni és hittem mindenkinek..Talán ezeket nem kellett volna.

Így neveltek nem tehetek róla.Sem genyó,sem közömbös nem tudok lenni - mint sokan...

2023. jún. 17. 11:30
 15/19 anonim ***** válasza:
14 Szerintem sem veled van a gond. Most sokan próbálnak ebből élni, hogy pszichológushoz küldik azokat akik pont a normálisak. Inkább tanuld meg megvédeni magad, de ezt nem biztos hogy a kb 10.000 per óra tudja abszolválni, mikor azon lassan de biztosan meglenne a lakás önrész. Inkább azon fáradoznának a pszichológuskák, hogy becsábítsák a gondok igazi forrásait a rendelőikbe, de hát ugye az nekik is veszélyes 😂
2023. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én se mondtam, hogy menjen pszichológushoz. Ezt ő is meg tudja oldani.


Kerdező, a genyó és közömbös mindkettő szélsőséges viselkedés, egyik se kell, hogy legyél. Van olyan is, hogy tisztelettel fordulsz mindenki felé, de van egy egészséges távolságtartásod az emberekkel szemben. Nem kell mindenkinek hinni, és nem kell szeretetet sem adni mindenkinek, ezeket csak egy szűk körnek osztogatjuk.

2023. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Tudi333 ***** válasza:
Miért kellene tisztelettel fordulni mindenkihez? Pláne aki nem tiszteli! Itt az ideje kedves kérdező, hogy a sarkadra állj és ne hagyd magad kihasználni! Vagy légy "jókislány" és várd a csodát, mert te jó vagy, ami sosem fog eljönni. Álomvilág! Bocsi!
2023. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kisfiú vagyok , 17-es válaszra reagálva :)
2023. jún. 17. 17:39
 19/19 Tudi333 ***** válasza:
Majd benő a fejed a lágya! 😁
2023. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!