Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom a csakrákat...

Hogyan tudom a csakrákat harmonizálni hogy a belőlük felszabaduló erő által sikeres kegyek az életben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 22:19
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
100%
Raja, vagy Hatha jóga.
2023. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 az_elet_el válasza:
27%

Veszel egy harmónikát és harmonizálsz vele aztán csak sikerül, ha meg nem akkor add fel, mert minden ami nem sikerül elsőre az életben azt fel kell adni.

Remélem segítettem!

2023. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem életfeladatod a siker, akkor sehogy.
2023. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt lehete különböző spirituális gyakorlatokkal, tisztítani, erősíteni, jobban "nyitni" őket, és ekkor feljönnek azok a problémák, amikkel foglalkoznod kell, másrészt mivel minden mindenre hat, lehet "szépen, tudatosan élni", kerülve a hazugságot, a képmutatást, segíteni másoknak, törekedni a jó dolgokra, és ez ugyancsak visszahat, harmóniát teremt, és fejleszti, tisztítja a csakrákat.
2023. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Annyi ilyen módszer van, közben meg egyik sem csinál semmit

Sem csakra sem bevonzás sem pozitív gondolkodás


Jó helyre kell születni, ennyi a lényeg

2023. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A csakràk harmonizálása a talpon keresztül történik!
2023. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Laylah ***** válasza:
58%
A csakrák energiaközpontok, nem fogják varázslatos módon megjavítani az életedet és sikeressé tenni.
2023. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Azért mert ti arra használjátok fel ezeket a módszereket, hogy az anyagi létben boldoguljatok. Itt is befigyel az önző, egoista, materialista szándék. Valójában pont ezt a fokú nagyravágyást, sikerhajhászást kéne meghaladni. De arra nem meritek használni, mert abba az egótok döglene bele.
2023. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt használja ki a vonzás törvénye is: ego boosting.
2023. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8 ha nem tűnt volna fel, én pont azt írom hogy én aztán semmire nem tudok felhasználni semmit :DD


Bárcsak fel tudnám használni az anyagi világban már rég fel is használnék mindent és mindekit

2023. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!