Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom a csakrákat...

Hogyan tudom a csakrákat harmonizálni hogy a belőlük felszabaduló erő által sikeres kegyek az életben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem ez az útja-módja, valamit nagyon félreértesz. Ezt nem egó növelésre találták ki, de sokan azt hiszik.
2023. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Grimfox ***** válasza:
58%
Ha az ego növekszik tőle, az annak a jele, hogy nagyon félrecsúszott valami gyakorlás közben.
2023. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, ha nem a fejlődésed miatt csinálod, hanem hogy kényelmesebbé, szebbé varázsold az életed, akkor egoista motiváció.

Eredeti motivációnak számít, ha önismeretet ad, növekszik a tudatosságod, egyre több mindent látsz meg az életből és annak összefüggéseiből.

2023. júl. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Másról sem tudtok beszélni csakhogy mennyire rossz ha az egó vezérel közben meg a leginkább egoista emberek dőzsölnek a legtöbbet

Akkor csak ők nyernek ebben a nyomorult életben

2023. júl. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Ja, te mindenképpen nyerni akarsz? Akkor vegyél részt a "sell your soul" projektben. Úgyis lehetsz sikeres hogy közben egoista vagy.


Anyagilag attól sikeres, hogy a gyökércsakrája erős, az anyagba kapaszkodik, de ez még nem a teljes ember.


Egy szerzetes például közösségi munkából vagy adományokból él, ő meg tudja haladni az anyagi dolgokat és nincs szüksége csodálatra.


Kit mi motivál ebben az életben.

2023. júl. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én aztán szívesen eladnám a lelkem ha utána olyan életem lehetne mint ami azoknak van akiket irigylek

Csak mondd meg hogy hol és kinek


A szerzetesekről is lehet sokmindent olvasni, szeretik azért ők is a pénzt

Hacsak nem vagy amazonasi bennszülött akkor te is pénzből élsz


De még a templomokban is ki van rakva a kis malacpersely….

2023. júl. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Adományláda a fenntarthatóságra, nem a dőzsölésre.


Lehet hogy azért vagy itt, hogy megtanuld definiálni a sikert.


Irigységre a legjobb ellenszer, ha megtanulod megbecsülni azt amid van, vagy elveszíteni azt, amire nem is gondoltál.

2023. júl. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na látod?

Még a szenteknek is szüksége van a pénzre, azaz adományra.

A sikert nem kell megtanulni definiálni, tisztán látszik hogy ki sikeres, ki nem


Nehéz úgy megtanulni ha engem korlátoz az élet még abban is ami lehetne, úgy meg meg inkább ha látom hogy másnak igazságtalanul van olyan ami nekem is lehetne…


Elveszteni meg úgy veszítettem el dolgokat, hogy már semmi esély nem volt rá hogy megkapjam, aztán elhúzták a mézes madzagot, aztán lehetetlen módon mégis elveszett.

Én a szenvedő rétegbe tartozom

2023. júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy látszik hogy ki a sikeres. De ettől még definiálhatod a sikert a magad módján. Tudod, minden relatív, azaz nézőpont kérdése.


Ha folyton ezen rugózol, tapasztalnod kell egy olyan élethelyzetet, amiben más nézőpontból tekintesz erre a dologra. Nagyon bele vagy ragadva ebbe a siker témába, pedig még nem jártad minőségileg körül a témát.


Ha úgy érzed, nem kaptál semmit az élettől, ennek problematikája eredezhet gyerekkorból, a szülőkkel való kapcsolatból.


A másik része az életfeladat, nem biztos hogy dolgod van ebben az életedben a sikerrel, legalábbis a képzelt sikerrel. Az elképzelésed a sikerről egy idea, amit a kóros hiány szül.


Nagyon sokan nem kapunk meg valamit, amit szeretnénk, nézz körül a világon milyen szenvedések vannak. Lehet hogy nem vigasztal, másoknak még ruhája, vize sincs.


Első körben vedd észre hogy mid van ami másnak nincs és mondj érte hálát. Bármikor elvehetik tőled.


Pénzért kapsz dolgokat, de munka is van, a non-profit vallási és egyéb szervezetek közösségi szinten vannak támogatva, összedobják vagy jobb módú emberek adományoznak, de ezeket beforgatják, fenntartásra, használatra van. Egy templom is pénzből épül fel, de munkából is. Ettől még nem lesz profitalapú.

2023. júl. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!