Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, ha valami telepatikusan állandóan beszél hozzám?

Figyelt kérdés

Gondolatban hallom a hangját, nem a fülemmel.


Pszihiátriai gyógyszereket is szedek erre, de szerintem mind hiába, mert szerintem valami entitás zaklat.


De állandóan beszél és idegesít.


dec. 18. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző hogy melyik oldalról, melyik füled felöl hallod?
dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha valami kapcsolat van a fülemmel akkor mind2 szerintem. De eddig ahhoz tartottam magam, hogy nem a fülemmel hallom.
dec. 18. 19:59
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld ignorálni, ne figyelj arra amit mond, tudatosan utasítsd el.

Képzelj el egy arany színű fénygömböt, aminek vastag falai vannak, és ez a gömb körbezár téged, -de akkora, hogy a karjaidat oldalra kinyújtva sem éred el, kizár minden negatív kommunikációt, és 24 órára megvéd minden ilyesmitől.

dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Grimfox ***** válasza:
54%

Ha gyógyszereket szedsz, de még mindig hallod, az nem igazán entitás. Az antipszichotikumok, de még az antidepresszánsok, és nyugtatók is nagyon erősen letompítják a szellemi érzékelést, ami nélkül nem látni, hallani, és érezni szellemi entitásokat. Valószínű, hogy rossz a gyógyszer, vagy az adagolás(tippre inkább a gyógyszer). Egyes antipszichotikumoknak lehet eléggé ellentmondásosan hallucináció a mellékhatása. Szerintem nagyon fontos lenne, hogy a tapasztaltakat elmondd a kezelőorvosodnak, hogy olyan gyógyszerre állíthasson be, ami tényleg hatásos.

Utólagosan-attól, hogy egy pszichés problémákra szedett gyógyszernek nem érzed a kívánt hatását, a tompító, szellemi észlelést gátló hatása még megmarad.

dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben írnék egy rakás szar verset, és folyamatosan felolvasnám neki, amig el nem menekül.
dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miert nem beszelgetsz vele? Legalabb nem unatkozol
dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj az orvosoddal erről.

Grimfox egyébként te honnan tudod hogy ezek a gyógyszerek letompítják a megérzéseit az embernek? Talán pszichiáter és gyakorlati okkultista vagy egyszerre? Jelöld már meg légyszi azt a forrást ahol ezt olvastad mert nagyon kíváncsi vagyok rá :)

dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Grimfox ***** válasza:
67%

Tapasztalatból mondom. Többféle nyugtatót, és antidepresszánst szedtem már az elmúlt 17 év során.

Ezen kívül, ha végiggondolod, hogy mi a hatása ezeknek a gyógyszereknek, közvetlen tapasztalat nélkül is valami hasonló következtetésre juthatsz. Ez a jobb. Ne legyen közvetlen tapasztalatod.

dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus remelem nem fogok idáig jutni xddd

A valóságot már többször érzékeltem torzan, ez a nagy félelmem hogy már hangokat is fogok hallani

dec. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív entitás, akkor jó az aranygömb, de a kék is jó, viszont szerintem az arany hatásosabb.
dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!