Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan megmagyarázhatatlan dolog amit sehogy nem lehetett reálisan megérteni?

Figyelt kérdés
dec. 20. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer egy asztalnál ettem apummal, és elindult a szalvétatartó... Apum épp másfelé nézett, de én annyira megdöbbentem, hogy meg is kérdeztem hangosan, hogy "Az meg hová megy?". Erre csodálkozva rám nézett, én a mozdulatlan szalvétatartóra, majd ettem tovább, mintha mi sem történt volna...

Ez már vagy 20 éve volt, azóta sem bolondultam meg jobban, de még mindig nem tudom, mi történhetett akkor 😀

dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Hogy hogy mentem át matekból. Valószínű, hogy csoda történt
dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer buszon hazafelé bámultan ki a fejemből az égen meg áthúzott egy üstökösféle de nem volt nagyon magasan és olyan volt mint egy szikla. Senkit nem kérdeztem látta-e és azóta sem tudom mi volt, pedig minden elérhető szakirodalmat megnéztem
dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%

Már régebben történt. Volt egy nőismerősöm, aki ugyan átlagosan nézett ki, de mivel értelmes és kedves volt, kivétel nélkül minden férfi meg akarta szerezni magának, a sokkal fiatalabbak és a még sokkal idősebbek is. Éveken keresztül láttam ezt a tényt.

Na, és ez a nő valami ésszel felfoghatatlan okból rám kattant, még az élettársát is otthagyta miattam. Pedig én az égvilágon semmilyen téren nem vagyok extra.

Lehet, hogy az ufók elrabolták, és viccből beprogramozták úgy, hogy belém szeressen.

dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Elég sok ilyen történt
dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Boldogan éltek azóta is?
dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
74%
Á, nem tartott sokáig. Sok hülye véletlen összejött, meg főleg félreértés, aztán én meg berágtam rajta, hogy ilyesmiket feltételez rólam, és hagytam a fenébe. Utólag már bánom, lehet, hogy mégis ment volna hosszú távon.
dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy kollégám egy másik városban, ahonnan elköltöztünk. Mentünk valahova a férjemmel, és vagy háromszor tűnt úgy, hogy a volt kollégámat látom, ha hirtelen valakire néztem, de amikor jobban megnéztem, láttam, hogy nem ő az. Aztán szálltunk fel a vonatra, és ez a volt kolléga ott ült az egyik fülkében, úgy, hogy amúgy messze lakik, nem is szokott ezen az útvonalon járni.
dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Pl. hogy miért böngészem annyit ezt az oldalt, amikor csak újra és újra kiég tőle az agyam.
dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!