Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha annak idején egy emberre...

Ha annak idején egy emberre többször csináltam szerelmi kötést a tudta nélkül akkor átok lehet rajtam?

Figyelt kérdés
Lett azóta új párom, de sok negatív dolog történik és félek hogy ezeknek köze van hozzá. De remélem csak szimpla depresszió.
jan. 11. 11:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Mivel a fekete mágia mindig visszaüt arra, aki művelte.
jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Grimfox ***** válasza:
95%
A szerelmi kötés nem egy embert köt, hanem mindkét érintett felet. Ha sikeres volt a kötés, könnyen meglehet, hogy még maradt rajtad belőle valami. Ha más nem is, az utóhatása. Ez nem a szó hagyományos értelmében vett átok, de ahogy 1. is írja, fekete mágia, és ártalmas.
jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A mostani párommal amúgy jó a kapcsolatunk. Csak depressziósak vagyunk.

De akkor ez el fog múlni?

jan. 11. 11:55
 4/24 Grimfox ***** válasza:
46%

Attól függ, mit csináltál régen. Simán előfordulhat, hogy a kötés, vagy annak maradványa tönkreteszi a jelenlegi kapcsolatodat is.

Csak te tudod, milyen kötéseket csináltál, ezért csak te tudod semlegessé tenni őket. Ami a kötést, és a maradványait letudja ugyan, de bármilyen pszichés változást idézett is elő, azzal már nem lehet semmit kezdeni.

jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak gyertyás kötést. De azóta nem változott úgy a személyiségem. Előtte is depressziós voltam, akkor is történtek rossz dolgok. Igazán nem is hittem benne.
jan. 11. 12:07
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
A fekete mágiával beengedett/behívott erőknek hatalmat adtál beavatkozni az életedbe, így most sajnos ennek következményeit viseled. Ez az ára. És nem jó üzlet, mivel örökké fizeted.
jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Fordulj Istenhez, szerintem ő segíthet!
jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Mivel mrm léteznek ilyen hülyeségek nem lehetsz megátkozva sem
jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
8-as: és te honnan tudod ilyen biztosan, hogy mi létezik és mi nem ? :)
jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
És te honnan veszed ilyen biztosan, hogy létezik?
jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!