Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha annak idején egy emberre...

Ha annak idején egy emberre többször csináltam szerelmi kötést a tudta nélkül akkor átok lehet rajtam?

Figyelt kérdés
Lett azóta új párom, de sok negatív dolog történik és félek hogy ezeknek köze van hozzá. De remélem csak szimpla depresszió.
jan. 11. 11:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%
10-es: én csak kérdeztem, te állítottál. :D
jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

Ja 8as honnan veszed nem létezik?

Sokmindenben nem hittem àm anno én sem amig nem làttam tapasztaltam dolgokat.

Ma du.megitàltam oldalt fekve -szerintem bealudtam-vki megfogta a vàllam felpattantam hàtranéztem semmi..


Rezegnek a csakràim ha alszok meg hangja van-eddig azt se tudtam mi az hogy csakra!


És még nagyon sok megmagyaràzhatatlan dolog..

Szoval..

Ja régen semmit se csinàltam meditàciot sem-és ugy làttam hallottam dolgokat..


Talàn oldodott a rossz karmàm nem mindog a jo utat vàlasztottam..amikor megbocsájtottam magamnak lett jobb..


Ugyhogy akàr létezhet is a kötés működése..

jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem lett kioldva a kötés.
jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
12 a vállas dolog szimpla képzelgés a félálomban. Olyan, mint amikor azt hiszed, hogy jön egy lépcső vagy zuhansz le és megrándul az izmaid. Ne gondolj bele többet
jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
65%
A kötéssel te is kötve vagy. Ha mással szeretnél lenni, le kéne venni a kötéseket. Nem vagyok mágus, de energetikailag így logikus.
jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Masok szabad akaratat megserteni nagyon csunya dolog.... most megbunhodsz! Megerdemled!
jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

14.-passz de éreztem..

Meg làttam ablakbol fényoszlopot is-ott nem aludtam..

Meg mikor fenn voltam nem annyira magyaros férfi beszédet ..


Lehet a vàll az àlom de passz én éreztem..

Meg volt màr velem reiki szerű vmin hogy a làbaim mozgatta a hölgy egy kezet meg éreztem a hasamon..

És azota ott a bal oldalt lépcsakra talàn ha beteg vagyok buborékozik és megszoktam gyogyulni 😲


Szoval egy a lényeg én nem vetem el hogy hülyeség lenne a kötés-magam nem csinàlnàl (vagy ha csinàltam volna akkor nem tudvàn hogy az màgja-egyszer talàn kovànsàgaim leirtam és elégettem)

De több helyen làttam akik leirjàk mit szeretnének elérni és kiakasztjàk a hàzukba manifesztràlnak stb.

jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
Kell egy kotes levetel + szerelem megerosito, 100.000 forintert online meg tudom csinalni
jan. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%
18 egy lehúzós gyökér
jan. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem ertesz hozza jobb ha nem kommentelsz 19. Ez ezoterikus tudomany.
jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!