Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha annak idején egy emberre...

Ha annak idején egy emberre többször csináltam szerelmi kötést a tudta nélkül akkor átok lehet rajtam?

Figyelt kérdés
Lett azóta új párom, de sok negatív dolog történik és félek hogy ezeknek köze van hozzá. De remélem csak szimpla depresszió.
jan. 11. 11:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Az ezotériában pont az a jó, hogy jagyon könnyen vághatsz át elkeseredett embereket. Gratulálok, egy féreg vagy utolsó
jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
12, nem tudhatom biztosan, de ez nem hangzik jól. Ez a meditáció és társai (szerintem) kaput nyitnak pont annak a világnak amit legyőzni szeretne az ember.
jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudsz szerelmi kötést csinálni úgy, hogy a másik nem szerelmes. Ahogy nem tudsz madzagon hurkot csinálni madzag nélkül. Amit csináltattál az valami nagyon más, nagyon rossz.
jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22-önbizalomnövelő meditáció, gyermeki én meditàcio, gyogyito,elengedés stb nem hinném hogy kapukat nyitana bàrhova is
jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!