Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki komolyan foglalkozik okkult dolgokkal?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt a téma szeretnék komolyabban foglalkozni vele és nagy segítséget lenne ha egy tapasztaltabb személy beavatna vagy segítene megérteni ezeket a dolgokat

márc. 26. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Okultizmusra születni kell az nem tanulható, régen ők voltak a varázslók a kiválasztottak mint 6-újjal születés vagy 5-kg születési súly.
márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Igen. De jott-mentekkel nem foglalkozunk.
márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
26%
Roxfortban ilyeneket tanulunk, de az olyan muggliknak, mint neked, esélyük sincs ezt elsajátítani!
márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Grimfox ***** válasza:
65%
Az okkultizmus lényege, hogy a titkos tanokat tanulmányozod, és értelmezed(maga az okkultizmus szó is erre utal). Nem feltétlen kell hozzá mester, vagy tanító, csak hajlandóság a kiterjedt irodalom olvasására, kritikus gondolkodás, amivel kiszűröd a hamis információt, és józan ész, hogy ne próbálj ki olyasmit, amit nagyon nem kellene. Még csak előzetes, esetleg született képességek sem kellenek hozzá, az okkultista célja, hogy a megértés útján jusson hozzá ezekhez. Számomra ezért szimpatikus az okkultizmus első sorban. Az eredmény a befektetett munkával arányos.
márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Kezdjél el főzni.
márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Joó írják.

Kezdj el könyveket olvasni, Franz Bardon, Carlos Castaneda stb


Próbálj meg azonosságokat keresni, így fogod megérteni az egészet.

Az olvasás alatt nem napi 3 oldalt értek, hanem heti 1 könyvet. 1 év és perfekt leszel.

márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Én viszonylag tapasztaltabb vagyok. Rám is írhatsz, ha akarsz. Ismerem az inga és lengyel pálca használatát.

Az inga arra jó, hogy lehet neki kérdéseket feltenni, erre igen, nem, talán vagy nincs válasz feleleteket ad. A lengyel pálca is jó erre. De a lengyel pálcával vízereket is lehet keresni például. Nem mintha az inga nem lenne jó erre, a lengyel pálca azért jobb erre, mert az ingát nyugalmi helyzetben használják, a mozgás megmásítja az inga pályáját.



Tarotkártyázni nem tudok, akik az okkulttal foglalkoznak azt is űzik. Lénárt Évi pénzért megtanít tarotkártyázni.


Olvastam a smaragdtáblákat amit Thoth írt Krisztus előtt 96 000-ben, ez is egy okkult tudás.


De a leglényegesebb, ami az okkult tudás alapja. Ismerem a Vonzás Törvényét.


Ajánlom: A titok című filmet, A gömb című filmet, A titok című könyvet. Esther Hicks kömyveit és előadásait.

márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

Ez minden okkult tudás alapja:

[link]


7es vagyok

márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ahogyan az ötös írta ...


Én valóban főzök, már pedig a legjobbat: Ayahuascát! Nincs izgalmasabb dolog annál. Ez a sámánoké, az okkultizmus része.


Egy kis Harmala, meg egy kis Mimóza kéreg, aztán lássuk, hova vezet az érzelem. Általában nem okoz hallucinációt, pedig a legerősebb hallucinogénnek tartják, de ez téves. Csak azok az emberek kapják be a hallucinációkat, akik általában képtelenek gondolkodni az életről ... nem csoda, hogy egy agyhalott nő, VV Anett futkározik a sátán elől. Ez nem hülyéknek való gyógyszer.

márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Idén például szinte semmit sem láttam intenzíven az Ayahuasca-tól.


Amit idén tényleg láttam a szemem előtt vele, az a rajzfilmes Dexter volt, plusz a szőke lánytestvére állt mellette. De ezt is csak fél percig láttam, s utána már nem.


Leginkább csak gondolat útján, s homályos vízióim vannak, ami még egy gombás tripnél is gyengébb.


De amit eddig elértem a vagy 17 utazásom során: Egóhalál, Fizikai testnek élet és halál állapotba ingadozása, tudatalatti énemmel való beszélgetés, egy ismerős jövőbeli halálának érzelmileg kiható következményét átéltem, a hipertérben démoni lények jöttek értem, örök békességet tapasztaltam, mindenható túlvilágra kiterjedő tudást éreztem a birtokomban, a halál szenvedélyét kaptam meg általa, megtapasztalni milyen elektromos rezgéssé változni a fizikai testből - megérezve milyen frissítő érzés a túlvilágnak a levegőjét belélegezni és kiengedni magunkból.


Mindezeket adja az Ayahuasca, s ennél is sokkal többet.


Egyedül én tudom az országban, sőt az egész interneten egyedül nekem van róla információm, hogyan lehet hányás nélkül szertartásokat végezni.


A sámánok pedig szarrá hányják magukat, én már semmit sem hányok. :D

márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!