Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki tud szerelmi kötèst csinàlni?

Ki tud szerelmi kötèst csinàlni?

Figyelt kérdés
eléggé megosztó dolog hogy létezik e vagy sem, én is kételkedem ebben a dologban. de sok olyan történetet is olvastam, ahol maguk vallották be hogy szerelmi kötést csináltattak, és nem éreztek màr egymás iránt semmit, de hosszú ideig nem tudták elengedni egymást a felek. szóval lehet tényleg van valami valóságalapja. sokan hirdetnek online is ilyet, ami nyilván csak pénzlehúzás. de ha még is megpróbálná az ember, kihez érdemes fordulni. annak a véleménye érdekelne aki hisz ebben a dologban és csinált is már ilyet.
ápr. 19. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Működik, de eszedbe ne jusson,mert csak egy akaratgyenge bábot fogsz kapni, aki az egyik legbecstelenebb és legerkölcstelenebb emberré válik..és minden leszel csak nem boldog.
ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%
Sajnos működhet, de jó még nem származott belőle sosem. Szerencsére kevesen értenek hozzá.
ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Istenem. Minek akarsz ilyen hülyeséget csinálni? Jó azzal a tudattal élni egész életedben, hogy akivel együtt vagy valójában nem érez irántad semmit, nem is kötődik hozzád? Kettes mindent leírt, szóval ha jót akarsz magadnak meg ne próbáld.
ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen emberről tudok, aki visszavonzást megcsinált tényleg és hirdet kötést is. Titanilla nevű csaj a neten.

Akivel régebben próbálkoztam, az nem látta a negatív körülményeket és úgy húzott le. Ezért azt nem tudom ajánlani, mert ilyennek tudnia kéne. Én egyébként nem önző okból, mert párom javára vált volna és leszedettem volna. Aztán másképpen alakult és nem került rá.

ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Még mindig nem értem, hogy miért akarod megerőszakolni azt, akit -elvileg- szeretsz.
ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Én csináltattam, működik, köszi jól vagyunk azóta is /4 éve /. Anélkül kB sehol se lennék már. Nem minden esetbe üt vissza csak jó emberrel kell megcsináltatni
ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Titanilla egy kókler csaló, engem jó sok pénzzel lehúzott semmit nem ért hozzá kártyát is csak felolvas haggyukmár el akartam menni személyesen hozzá hát olyan opció nincs ok akkor valamit küldj kötésről bizonyitsd be hogy megcsináltad ja hát azt se lehet mert a szellemek nem tolerálják az elektromosságot. Anyád.
ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Csak a pancserek hisznek a szerelemben.
ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
61%
Felejtsd el, nem létezik ilyesmi. Csak nagyon hiszékeny embereket lehet megvezetni ilyen baromságokkal.
ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 uram isten. Tehát a párod 4 éve nem szeret és egy belekényszerített kapcsolatban él veled. Marha jó lehet egy ilyenbe lenni, inkább lennék egyedül.😂😂
ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!