Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Konkrét személy bevonzásának...

Konkrét személy bevonzásának van értelme mikor hat? Pl ha az exemet akarom visszakapni. Értelmes válaszokat szeretnék

Figyelt kérdés
jan. 4. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátot.
jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen nincs. Ha működő dolog lenne, akkor meg értelemszerűen lecsuknának érte (vagy garantált helyed lenne a pokolban ha épp ilyesmiben hiszel), hisz kényszerítést, erőszakot követnél el vele a másikon.
jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Exed nem egy tárgy amit visszakapsz

Saját akarata van

A szabad akaratba nem szabad beleavatkozni

jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsétlen pasi - de már értem, miért dobott ki :D
jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne nyúlj ezoteriába. Soha, semmilyen körülmények között, semmilyen érdekből.
jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Tudom hogy kell csinálni működik is.Szerelmi mágia kell hozzá.Olyan erős kötést lehet létrehozni hogy még veszekedés után is ő fog bocsánatot kérni mert annyira szerelmes lesz.
jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nekem is ez kellene. Csak koztunk meg nem volt semmi.de el vagyok keseredve mert nem tortenik semmi. Hogy lehetne eros kotest csinalni?
jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anusbari válasza:
0%

6-os

Ide vele🙏

jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Már nem vagyok fiatal így van tapasztalatom. Oka van ha bármelyik fél szakít. Lehet erőltetni de úgy nem fog működni. Ha erőszakkal magiaval bevonzod oké, de mi lesz ha már neked nem kell? Olyan teher lehet hogy meg keseríti az életedet. Vannak olyan természetű emberek hogy szerelemből ölnek is, látható a Tv ben is. Én a helyedben óvakodnék a beavatkozás minden fajtájától. Egyébként amit neked rendelt a sors meg fog találni és kölcsönös lesz a boldogság. Erre gondolj és legyél türelmes, még nem jött el az ideje hogy megállapodj.
jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
"Bevonzás" Már a szó is ostobaság.
jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!