Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen mágikus jelentése...

Milyen mágikus jelentése lehet, hogy éppen itt nem volt látható a részleges napfogyatkozás?

Figyelt kérdés
Mindenhol látták a világon, braziliában, franciaországban, chilében, spanyolországban, portugáliában, csak épprn itt nem. Vajon miért ? Lehet-e ez valamiféle sorsi büntetés, mert nem jól gazdálkodnak az itteni okkultisták a mágikus tudásukkal ? Gondold el, Isten azért teremtette a növényeket meg állatokat, hogy engedelmeskedjenek az embernek, és Ti egyszerű Mezei Démonokat az asztrál szint legaljáról valókat sem tudtok házi munkára késztetni, illetve nem is akarjátok ? Megdöbbentő számomra, míg Ősi mágikus forrásokban is leírják, hogy a manók, meg koboldok végezték a szántást meg vetést, de erre még takartítani sem tudnak. Lehet hogy ez a jele ? Próbáljátok meg betőrni őket és majd meséljetek.
2011. jan. 4. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én láttam. Gy-M-S megyét nem büntette a sors :D
2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen mágikus jelentése lehet, hogy éppen itt nem volt látható a részleges napfogyatkozás?"


B@zmeg az, hogy KÖD volt te húgyagyú....

2011. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kereszténység tiltja a mágiát, pontosabban azt, ha nem istentől való csodának tekinted, amivel őméltósága segít a bajban.

Épp ezért nem fog okkultistákat azért bűntetni, mert NEM dolgoznak démonokkal, egyebekkel. Ennek csak örül, mitöbb, annak is, ha nem fejlődik valódi mágissá egyetlen ezós-okkultista-akárki is.

A másként gondolkodók rossz hatással lehetnek a hatalmára.


Az asztrológusok nehézségeket ígérnek azoknak az országoknak, ahol volt napfogyatkozás, bár én ebben nem hiszek, ezek alapján úgy okoskodnék, hogy minket kevésbé vagy nem érintenek majd a nehézségek, mivel mi nem láttuk.

2011. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A démonok házi munkára és egyébre való alkalmazását meg felejtsd el. Vannak tündérek, akiket igen, használni lehet ilyesmire, de egy démont nem.

Egyszerűen nem éri meg ilyen alkut kötni vele, akkor sem, ha véletlen képes lenne teljesíteni..

2011. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A földalatti sellők se látták. Mi csak a ködtől nem láttuk, de amúgy sem láthattuk volna, mert a földalatti sellők megakadályozták volna, hogy örüljünk ennek a nem mindennapi eseménynek. Mert irigyek ránk, hogy a földön lakunk, mi meg a föld alatt. Ezért omlott be annyi épület, és azért van nálunk annyi árvíz, meg ilyenek. Mindenről ők tehetnek.
2011. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Brazíliában meg Chilében nem éjszaka volt éppen? Európa és Ázsia északnyugati részéről volt látható, hacsak az időjárás nem akadályozta. De ez egy humorosnak szánt kérdés, igaz?
2011. jan. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hogy a gecÍÍbe jön össze az okkultizmus és a napfogyatkozás????!!!

Vagy a mezőgazdaság a szeánsszal??

Na most elképzelem hogy az asszony elpakolta a kis szalonkát a kis hagymával meg a kenyérrel reggel az urának aki addig elpakolta a hétágú gumiostort amivel majd hajtja a koboldokat hogy traktorozzanak.És otthon meg az asszony Pumuklit hajtotta hogy főzzön pudlingot az ördögöt meg befogat trághyát hányni de nem ám aditt neki céges villát.....neeeeeeeeem.. ö ottan szépen a sajátjával csinálta ha már ugye van neki...

és hogy jönnek a napfogyatkozáshoz a munkaképtelen leszázalékolt de nyugdíjat állambácsi által megvont manócskák?ha nem tudnak feltörölni mondjuk hogy a faAszba tudnák má neked eltolni a napfogyatkozást???végülis nem hallottam még portugál okkultistákról!

de ha megvádolsz minket hogy nem vagyunk erre képesek akkor megnézném mi az a modszer amivel nemhogy befogod őket hanem előteremtesz egyet.ha teremtesz egyet megmutatod én isten bizony megmüveltetem vele a kisalföldet meg a nagyalföldet!!!!

2011. jan. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nem tudom miert foglalkozol te ilyesmivel.. jobban tenned hogyha az igaz szeretet ISTENET KERESNED, mert akkor sokkal jobban megertenel mindent!!

Ha tenyleg megakarod ismerni Öt a KIRALYOK KIRALYAT, akkor szolisd meg batran es valaszol, keresd ,mert ha igazan keresed , igazan akarod tudni az igazsagot akkor megtudod

2011. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!