Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valaki, aki szintén...

Van valaki, aki szintén komolyabban érdeklődik a mágia, okkultizmus iránt, elsősorban a wicca vallás felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék hasonló érdeklődési körű emberekkel beszélgetni, akár ismerkedni (abszolút baráti céllal :D), msn-en, skype-on, vagy emilezés útján. Sajnos a baráti körömben rajtam kívül senki nem érdeklődik ez iránt, és szívesen beszélgetnék másokkal. (Kihangsúlyozom, ez nem apróhirdetés vagy társkeresés, egyszerűen minden opciót kipróbálok, hogy hozzám hasonló embereket megismerjek (: )

További szép napot, Légy áldott!

21/L

Amithi


2011. jan. 25. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Üdv!

Ha nem vagy keresztény nagyon szívesen beszélgetnék veled okkultizmusról.:)

Mióta az eszemet tudom érdekel a téma, de komolyan csak néhány éve foglalkozom mágiával.Egész életembe terelgettek a helyes útra bizonyos entitások (démonok), nagyon valószínű hogy előző életemből ismerem őket. Nem vagyok wicca de lehet írni privit nyugodtan:)

2011. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Sziasztok. Én is szeretnék Veletek beszélgetni. :)
2013. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Engem érdekel de nem rég mert eddig a különböző mágiával goglalkoztam igy nem tudok szinte semmit az én baráti körömből se érdekel senkit :( remélem te tanitasz akár igy neten is küldtem privit
2013. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia kèrdező egész életemben érdekelt de csak 8 éve foglalkozok a mágiával de csak 5 ève a wiccával azota falom a dolgokat rola s olyan érzésem van hogy tényleg erre születtem s idetartozok itt az email címem irj nyugodtan sajnos még nem tudok olyan sokat rola.nincs Msnem csak emailba irj ha szeretnél: noracska10@citromail.hu
2013. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!