Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet kivédeni, védekezni...

Hogy lehet kivédeni, védekezni, egy rosszindulatú irigy vénasszony átkozódása ellen? Mellesleg nem csak átkozódik.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:49
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
94%
Szerintem öld meg. Nekem bevált.
2011. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Dinye ***** válasza:
0%
Az átkok valósak. A bilbiában rengeteg helyen találkozhatsz vele. De az ok nélküli átok nem fogan meg. Mindenesetre engem is idegesitene. Az biztos hogyha megtérsz Jézushoz akkor ezekkel a nem e világi erőket mozgató dolgok ellen is védelmet nyersz. Amugy meg gyakori hogyha keresztényeket átkoznak az biz vissza száll a feladóra:). Amugy ha idős néni talán azt hiheti hogy hisz Istenbe,ezt csak azért irtam igy mert ha ismerné az Istent nem tenne ilyesmit inkább imádkozna még ellenségeiért is, talán érdemes lenne vele elbeszélgetni. Amugy soraim zárom azzal hogy no para mint a kutyáknál a félelem csak ront a helyzeten XD.
2011. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Kívánd viszont neki :D És mondd h majd ha eljön az az idő akkor te majd lefogsz nézni rá. /mivel a pokolba fog kerülni/ :)
2011. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Minden a hit kérdése,ha azt mondod és hiszed, hogy te egy erős ember vagy, és rossz indúlatú öregasszonyok nem győzhetnek le és ezzel túl is lépsz ezen a dolgon hidd el, hogy nem lesz hatalma feletted.De ha nem így cselekszel, akkor az ellenkezőjét érzed félelemedben!

Tapasztalat iratja velem ezt!

2011. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
19%
van Egerben egy nő aki leveszi az átkokat meg az ilyen misztikus dolgokban segít. ha esetleg aggódnál az átkok beteljesülése miatt menny el .
2011. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Dinye ***** válasza:
24%
Na azzal tudsz még nagy átkot behivni az életedbe ha javas asszonyokhoz és kuruzslókhóz fordulsz lehet hogy azt az átkot leveszik rólad de hogy Isten elött utálatos és hogy másfajta átok alá kerülsz az is biztos.
2011. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Jézus szíve, hát mi folyik itt? Isten előtt nem kívánatos a kuruzslás ezért kapsz másik átkot? :D Ez a kéztörés olyan, hogy ha elhiszed, hogy szarul fog sikerülni a vizsgád, úgyis szarul sikerül. A vénasszonyoknak nincs ilyen hatalmuk, az csak a kétfejű kutyáknak meg Harry Potternek van, ezt mindenki tudja :D. Na mindegy, legalább könnyesre röhögtem magam.
2011. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Nem kell vele foglalkozni.
2011. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Te is mondd neki, hogy törje össze magát, ha magától nem esik el, segíts neki.
2011. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Hát Dinye te nem tudom te is mit szívtál, de kérnék belőle :). Az egy dolog, hogy a kérdező kicsit hiszékeny, de amit neked sikerült ide beírni, az látatlanba is komoly gyógyszeres kezelés...
2011. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!