Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik a keresztutak démona?

GAbO1254 kérdése:

Létezik a keresztutak démona?

Figyelt kérdés
ha igen hogy lehet vele alkut kötni és annak mik a feltételet
2011. máj. 8. 22:19
1 2 3
 21/29 Provehito válasza:
Fisz! Jók a válaszok, Köszi!! Ne foglalkozz a korlátolt látószögű, dekadens, sorbabeálló elhiszem amit a templom mondd nekem emberekkel. Am sztem kipróbálom ezt a keresztút démon dolgot...bajom csak nem lehet belőle. Megvan rá az okom.
2012. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem javaslok semmilyen démonidézést ,a problémádra nem ez lesz a megoldás !!!


A keresztutaknál lehet pl:

- megidézni Hekaté-t ,aki boszorkányok-bűbájosság istennője,a hold 3 arca

- Uncrossing And Crossing Spells-hez

- lemosó folyadékokat ott érdemes kiönteni


Amúgy kedves Fisz válaszoló !

Csak egy igaz élő Isten van aki az örök fény és szeretet és feloldja a sötétséget,még a benned lévőt is………



"Íme, az ajtó előtt állok és zörgetek. Ha valaki meghallja az én szómat és megnyitja az ajtót, bemegyek ahhoz és vele vacsorálok és ő énvelem."

2012. ápr. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
A megidézéséhez valo igék kellenének és vagy hogy hol tudok szert tenni rá vagy rájuk és érdekel minden könyv ami a meg idézésükkel kapcsolatos vagy az ugy nevezett "kapuk" meg nyitásárol szol ajánlatokat kérek:))
2012. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
87%
A kereszt ut kozepen asol egy lyukat! Egy kis dobozba belepakolsz magadrol fenykepet, macska csontot, a kerest, a hajdbol egy furtot es elasod a keresz ut kozepen! A demon meg fog jelenni es megbeszelhetitek az uzlet felteteleit!
2012. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
nos csináld azt amit az Odaátban,tegyél egy kis dobozba magadról egy képet vagy személyi,jogsi stb. és ásd el egy útkereszteződésnél akkor megjelenik a démon és a lelkedért cserébe teljesiti amit kérsz.Ha majd lejár a határidő akkor eljön érted egy pokolkutya aki darabokra tép és a lelked az idők végezetéig a pokolban sínylődik...sok sikert :D
2013. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha igaz h LÉTEZNEK démonok ami 100% hogy nem mert az itt írók, sőt ! Az egész embersiég tulságosan befolyásolható.

Annyira hisz mindenki a természettfeletti dolgokban meg hogy van isten pokol menny stb.

Hogy nem birunk kilépni a VALÓSÁGBA.

Nézz ki az ablakon lásd a fényt és jöjj rá hogy nincs ilyen csak a filmek és a többi befolyásolható ember befolyásol téged ennyi az egész.

És 1-2 ember írta hogy a démonok jók és barátságosak annak üzenem hogy Miért ? Általában ők a rosszak.

Vagy talán démon lennél ? A démonok el akarják hitetni hogy ők jók stb és alakváltóak.

2013. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Ziki válasza:
100%

Érdekes volt ezeket mind végigolvasni. Hiteles forrás híján persze az emberek összehordanak hetet-havat.


Azért személyit, jogsit, ha egy mód van rá, ne áss el, mert nem kapod vissza.


Én legalábbis nem vagyok annyira jó fej, hogy visszavigyem neked.

2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

EN IS IMADOM A SUPERNATURAL-T.(ODAAT)

WINCEST VAGY DESTIEL? En nem tudok donteni.

2015. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Basszus, a sok véleménykinyilvánítás csak vitához vezethet. Egyik embernek ez a véleménye, a másiknak az. Én hiszek a természetfelettiben, bármi megeshet. Szóval aki azért jön hogy itt lehülyézze azt aki hisz ebben, az inkabb tartsa magaban, jesszus.
2015. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!