Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek a szerelmi kötésben?...

Hisztek a szerelmi kötésben? Egyáltalán hogy is zajlik, mi a lényege?

Figyelt kérdés
Már sokat olvastam ezen az oldalon erről, de nem tudom pontosan mi az és hogyan is működik.
2011. szept. 7. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
jo...most mond hogy a 2.közül meikre gondolsz.
2011. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindkettőre, tapasztalatot is le lehet írni.
2011. szept. 7. 20:32
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
nah már mindenki takarodjon a szerelmi kötéssekkel menj oda és mond a pofájába hogy szereted oszt jóság van
2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
? a másik válasz hova lett?
2011. szept. 7. 21:09
 5/16 anonim válasza:
86%

egy jó erős kötél, megkérsz vkit összeköt vele, és addig nem oldoz el amig meg nem szeret :D

Amúgy bocsi az elpoénkodásért... de butaság az egész.

2011. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

A szerelmi kötés ma már valós dolog 10-20 ezer ft között van


[link]


[link]

2011. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Az előző téved. Teljesen ingyenes módjai is vannak:


[link]


Egyébként még az ezohívők nagy része is csalásnak tartja a szerelmi kötést.

2011. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
67%
nem hiszek benne, mert ilyen egyszerűen nem létezik
2011. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hogy hiszek-e a kotésben?Mondjuk ugy hogy sokminden furcsaság létezik és nem tartom kizártnak hogy valamilyen pszichologia alapon bizonyos szinten lehessen az embereket manipulálni.Abban a kotésben amit manapság a mágusok "árulnak" mint a kenyeret a boltban egyáltalán nem hiszek.A mágusok 99%-a csalo.Ha van ember aki foldontuli képességekkel rendelkezik az inkább mélyen hallgat rola és nincs szuksége arra hogy pénzért "segítsen".
2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kááároly) ***** válasza:
100%
Sziasztok...én egy megtért fiu vagyok ,s megtérésem elött sajnos néhányszor részt vettem ilyen okkult dolgokban,de nagyon megbántam,nem pont ilyen szerelmi kötést csin de már hallottam rolla itt kárpátalján még igen élénk az okkultizmus s itt a szülőfalumban is ismerek néhány "boszorkányt",okkult dolgokkal foglalkozo emberkéket...Nagyon veszélyes az ilyen okkult dolgokkal játszani saját börömön tapasztaltam,azt ajánlom neked hogy az ilyet kerüld el ha lehet mert nagyobb bajod is lehet belölle Ha érdekel bövebben akkkor nyugodtan irj e-mailt tamas155@citromail.hu
2011. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!