Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésben lehet hinni?

Szerelmi kötésben lehet hinni?

Figyelt kérdés

A szerelmi kötéasnek van valami hátúlütöje?

Egyátalán bejön az ilyesmi,létezik ilyen?

Valakinek esetleg tapasztalata????

Mira.


2010. jún. 25. 23:17
 1/10 anonim válasza:
Igen, van hátulütője,meg mi a jó abban, ha valakit magad mellé láncolsz? Könyvesboltokban van millióféle ezoterikás könyv, abban benne van minden.
2010. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Van aki hisz benne van aki nem. Úgy mondják, hogy ha csinálsz is ilyet és ha az "istenek" nem neked szánták azt az ember akit megbabonázol akkor egy másik személy előbb utóbb elveszi tőled, mások meg úgy gondolják, hogy soha többet nem tudsz majd megszabadulni tőle és ezt levenni is nehéz. Sok könyve nem irják le hogy kell csinálni mert nem tartják jó dolognak. Nekem van egy könyvem amibe leírják pontosan hogy is kell ilyet csinálni. De többször jelzik, hogy jól gondold meg hogy belemész e ilyen dologba. Igaz, hogy nagyon szerelmes vagy meg minden de maga a tudat hogy csak azért van veled amit csináltál vele, :-( nem jó érzés lehet :-(


Ebből a könyvből ami neked van csináltam egyszer egy ilyet, de 1 év után elvette tőlem egy másik csaj :-( Nem érte meg, de hogy azért volt e velem mert én ügyködtem otthon vagy magától is lett volna velem nem tudom!

2010. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amióta Ádám először szidta le Évát,

mert az leszakitotta az almát a Tudás

Fájáról és mindkettejüket kiűzette a

paradicsomból, az igaz szerelem rögös

utakat járt be. Még az Olimposzon lakó

hatalmas istenek is, minden varázstudományukkal

együtt is képtelenek voltak saját magukat boldoggá

tenni: Héra istennő nem talált más megoldást,

mint hogy férje szeretőit tehenekké és egyéb

állatokká változtassa.


Salamon király mindama mágikus hatalommal,

amely oly halhatatlanná tette, amennyire csak

egy halandót tenni lehet, egy napon türelmetlenül

jegyezte meg: "Ezer feleségem van, de eggyik sem felel

meg nekem!" Sose fedezte fel azt a titkos varázslatot,

amellyel az ideális partnert megszerezhette volna magának!

2010. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A házasság szomorú oldalainak egyike, hogy elvész a szerelmes levelek várásának öröme.

Nincsenek többé újra meg újra elolvasott papirlapok, amelyeket szalaggal átköt és egy

dobozban őriz a könyvespolcon. Vége annak az időnek, amikor elmélázott egy-egy mondat

felett, mely megdobogtatta a szivét és égett tőle az arca. Vége azoknak az éjszakai óráknak,

amikor jótékony álom helyett saját vallomását igyekezett megfogalmazni. És, micsoda szomorúság,

nincsenek többé meghitt barátnők, akikkel szerelmi esküit nagy sóhajtozások vagy viháncolás

közepette megoszthatja.

2010. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Éjfélkor felmászol a templom tetejére meztelenül, majd miközben kakastollal csiklandozod az ánuszod, szerb népdalokat énekelgetsz visszafelé, erős holland akcentussal. Utána háromszor leugrasz a templom tetejéről, és esés közben "Winetou" felkiáltást hallatsz. Ha még talpra tudsz állni, akkor szépen hazamész, és elgondolkozol azon, hogy mi a francért is akartad elvenni más szabad akaratát.
2010. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szabad akarat törvénye mindenképp megakadályozhat, végül az jár pórul, aki ilyesmit használ. Persze az is csupán idő kérdése.

A szerelmi kötés már önkényes fekete mágia, ha ehhez folyamodik valaki.

2010. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van. Általában nem sikerül, ha mégis, akkor függést okoz. Akit szeretsz, azt nem akarod magadhoz kötni bármi áron. Felejtős.
2010. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az efféle hókuszpókuszok helyett ajánlanám az alábbi fogalmak alkalmazását, talán többre lehet jutni velük:

Őszinteség, kölcsönös tisztelet, a másik akaratának is a figyelembe vétele, figyelmesség, hiteles emberként élni és az esetleges sérelmeket megbeszélni, nem szőnyeg alá söpörni. Aki jobban hisz a mágikus kötésben, mint a saját és partnere ragaszkodásában, az jobban teszi, ha sürgős önvizsgálatot tart és próbálja helyes mederbe terelni párkapcsolatát. Az önvizsgálathoz tartozik az is, hogy szembe kell nézni azzal is, hogy mi mit érzünk. Ne azért tartsunk meg egy partnert, nehogy egyedül maradjunk. Ezt hívja Dr Csernus szeretetkrvának.

2010. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én csak rákérdeztem hogy van e 1átalán ilyesmi.

Mert én sem nagyon hiszek benne.

De ha van is elyen (ha van!) lehet vannak olyanok is akik nem azért akarnak szerelmi kötést kötni mert annyira szerelmes.Lehet az illetö pl gazdag és csak a pénzért kötné magához a kiszemelt illetöt.

2010. jún. 27. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez is a szakterületemhez tartozik.


Ez hogy történik? A kiválasztott személy kellemetlenül fogja magát érezni, ha nem lesz a közeledben. Ez nem szerelem. Amikor a közeledben lesz elmúlik a kellemetlenség érzése, és visszakerül az eredeti állapotába. Ezt ő hamisan, úgy fogja megélni, hogy melletted megnyugszik, szüksége van rád. Pedig te vagy a fusztrációjának okozója. Ha megtudná, hogy te tetted ezt vele, és megértené hogy ez így működik hibáztatna. Vagyis nem szeret eredetileg. Ehhez jön még hozzá, hogy álmaiban esetleg megjelensz. Több módban. Egy személy aki kedves, szeretkezés közben, esetleg mint a fuszráció feloldója. Csupa hamis kép. Később ezt úgy foghatja fel, hogy szeret, mert különben mi a magyarázata, hogy rólad álmodik. Persze nem szeret, de nem tudja mivel magyarázni az álmait. Akihez elmész hogy ezt megcsinálja neked, sokat fogsz fizetni neki, de nem a szerelmet fogod kapni, hanem egy becsapott embert. Később, ha szeretnéd folytatni még több pénzt fog elkérni, és így tovább. Majd, ha már nem szeretnéd folytatni, mert érzed, hogy az egész így nincs rendben, veled is megcsinálja ugyan azt mint vele, és akkor meg azért fogsz fizetni, hogy feloldja azt. Majd mindig azt fogja mondani, hogy már csak egy kicsit kel fizetni és minden rendben lesz, de igazából soha nem lesz vége és elviszi az összes pénzed.


Ha magad akarod megcsinálni, az még veszélyesebb. Akkor majd azért fogsz fizetni, hogy valaki feloldja azt amit elrontottál magatokon.


Ha valaki ingyen megteszi neked, akkor is egy hamis érzelmű embert kapsz, aki soha nem szertett igazából, és erre rá is jöhet. (egy idő után úgy is rájön)

2010. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!