Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tegnap felhívott egy 5számjegy...

Tegnap felhívott egy 5számjegyű telefon szám! Szerintetek mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap nyelvtanórán az ördöggel szórakoztunk, hogy felhívjuk és felhívtuk a tudakozót is az ördög telefon számát kértük és ki is csöngött de leraktuk.. :/. És este öt órákkor csörgött a telefonom és beleszólt egy hang angolul hablatyolt aztán meg kérdezte h speak english? aztán mondtam h no mert lesokkoltam és leraktam... ezután írtam a barátnőmnek és ő is lesokkolt... 100%hogy megszált minket az ördög este alig tudtam aludni.... szerintetek???!
2011. okt. 28. 09:51
1 2
 11/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Az inkvizíció nemsokára megtisztít téged, vasárnap legyél otthon kérlek.
2011. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

na, eláshatod magad.

az ördöggel beszéltél angolul. ez tuti. neked véged.

2011. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De buták vagytok a tudakozót hívjátok? Az ördög telefonszáma 666 ezt mindenki tudja :D Ha én lennék a nyelvtan tanárod még mindíg csengne a füled, akkora pofont kaptál volna... az én óráimon ne telefonálgasson a hülyegyerek. Örüljön hogy vagyok olyan rendes hogy átadom a tudásomat. :D
2011. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jah, és az ördög neve: Bond, James Bond....a telefonszámlád pedig szintén az öt számjegy felé halad XD
2011. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondolom hogy ez egy baromság
2011. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
H?t ez naon f?lelmetes:))
2012. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!