Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan adhatom el a lelkem és ...

Figyelt kérdés

Szar életem van a szüleim el vannak válva gyermekorom óta gyakran öngyilkos szerettem volna lenni csakhogy sajnálom magam...ezért gondoltam,mert hallotam ezt meg azt hogy eladnám a lelkem 3 kivánságért mellyel radikálisan megváltozhatna az életem,mert már sajnos nagyon nincs más kiut.


Szóval...tudja e valaki hogy hogyan kell csinálni ?

Mik a következményei ?

Esetleg van e valaki aki megtette? ,ha esetleg akadna akkor az kérlek írja le nekem privibe.


2012. jan. 5. 21:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
Tudod mit, se az isten, se az ördög le se szar, mert a szemükben egy senki vagy. Ha az istennek kellenél, akkor az ördögnek is. Addig csak hulladék vagy. Az istenhit pedig nem szerezhető, csak kapható az istentől, egy ajándék, és független attól, hogy valaki milyen ember, főleg a reformátusok szerint.
2012. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
50%
Ha lehetne már én is eladtam volna.... Istenben meg hiába imádkozik valaki, könyörög,hisz SOHA nem segít és sosincs ott ahol kellene. Kislányként is állandóan imádkoztam hozzá,nem segített hát akkor ez van.
2012. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%

Tudom, hogy hogyan kell, de nem szeretnék ebben senkinek "segíteni" (pont azért, mert ez nagyon hamis segítség lenne).

Különben meg nehogy azt hidd, a gonosz is próbára tesz keményen, mielőtt belemegy egy ilyenbe. Gyenge emberek lelkei feleslegesek neki.


Tényleg egyszerűbb, ha drogozol, kb. ugyanazt a hamis boldogságot adja, mint egy paktum a gonosszal. Talán még jobb is.

2012. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%
És akinek a lelke nem gyenge?:) nyugodtan leírhatod mit kell tenni
2012. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Napkiraly ***** válasza:
50%
Van valami Jézus nevű csávó, ő is vesz ilyet jó áron. Ha nem, akkor toljad el vaterán!
2012. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%
A gonosznak már nem kell eladnod a lelked,hisz az ő birodalmában élsz.Nézz körül az egész világ gonosz és ezáltal haldoklik.A leírtak alapján szörnyű életed lehetett eddig,de ha megtalálod Istent hidd el minden megváltozik.Nekem is borzalmas életem volt de egy napon rátaláltam Istenre és Ő a szolgájává fogadott,neki adtam az életemet,szeretetemet,hitemet és most egy boldog kiegyensúlyozott életet élek.Amilyen eddig volt az életed azt a gonosz adta neked a lelked az övé volt.De ha Istennek adod,örökre boldog leszel.Imádkozom érted,hogy így tégy!
2012. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
45%
Isten nem létezik....csak ugy mondom
2012. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha állítólag isten hatalmasabb a gonosznál akkor mi a f@szért van ennyi mocsok a földön?:)
2012. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%

Isten mindíg szeret téged, de van amit még nem tanultál meg, hát ezért vagy itt és történik meg veled mindez.

Ha hiszed ha nem, úgyis szembesülni fogsz vele ha ez a fizikai életed véget ér. De javíthatol az életeden van kiút a rossz dolgokból. Öngyilkosságot semmiképp ne kisérelj meg, azzal többet ártanál magadnak hidd el. Hangolódj rá Istenre ő mindíg veled van és szeret akár hiszed akár nem.

2012. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 hxbnvmwue válasza:
tedd fel a piros 21-re!
2012. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!