Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan adhatom el a lelkem és ...

Figyelt kérdés

Szar életem van a szüleim el vannak válva gyermekorom óta gyakran öngyilkos szerettem volna lenni csakhogy sajnálom magam...ezért gondoltam,mert hallotam ezt meg azt hogy eladnám a lelkem 3 kivánságért mellyel radikálisan megváltozhatna az életem,mert már sajnos nagyon nincs más kiut.


Szóval...tudja e valaki hogy hogyan kell csinálni ?

Mik a következményei ?

Esetleg van e valaki aki megtette? ,ha esetleg akadna akkor az kérlek írja le nekem privibe.


2012. jan. 5. 21:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Mindig van választás. Neked erre kellene most ráébredni, és hagyva az önsajnálatot, módszeresen el kellene kezdened felépíteni magad, majd az életed.

Nem csak neked vannak súlyos gondjaid, hiába érzed ezt jogos felmentésnek, amiért hagyod elveszni az életed.

Haladj lépésről lépésre. Tudd honnan, hová akarsz eljutni, és készíts erre egy tervet, majd haladj aszerint.


Ne paktumokkal, hanem olcsóbban, és igazabban a saját akaratod szerint teremtsd meg azt az életet, amire vágysz.



A kérdés paktum részéhez szólva sok a tévhit a válaszolók körében, de tény, előnyös üzletet nem tudnál kötni, nem vagy elég magabiztos, kemény és erős hozzá, hogy valóban alkudozhass. Ettől függetlenül lehet hogy mégis megkapnád a három kívánságod, de jelen gondolatiságoddal, elkeseredettségeddel nem tudnád azokat megfelelően megfogalmazva megfelelően felhasználni.


Szóval hagyd ezt a tervet és világi módszerekkel változtass az életeden. Mi veszíteni valód van? Jóformán semmi, úgyhogy bármit teszel, máris nyertél.

2012. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
23%

Annyit mondok itt:Eladtam, nem bántam meg.


Sajnos ez a sok keresztény "agymosott" akik az úgymond istenükhöz imádkoznak nem érnek el semmit az életben.Például ha "isten" olyan jó akkor miért van pl.: az Istenfélő megnevezés?


A kérdéseidet írd meg privátban, ott megválaszolom őket.


Üdv, egy Igaz vallású :)

2012. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy nem értek el semmit? :D

Nagyon tájékozott vagy.

Azt állítod nem érnek el semmit. Te mit értél el?

2012. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Luci válasza


Mit kérsz cserébe?

2012. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Mindig érdemes élni. Nem kell eladnod a lelked, sem az életed. a kvánságod úgyis teljesülhet, ha akarod. Mind a 3. Tenned kell érte. ha nem megy, ajkkor segítőket kell találnod. Jó embereket. Miket kívánsz?

hármat kívánhatsz!Írd le! Segítünk megvalósítzani.

2012. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
31%

Sok szentfazék hiába papol, mert állítólag "Isten" szeret minden embert, akkor miért van ennyi elkeseredett, öngyilkosságra vetemedő ember, miért van mélyszegénység, miért van az, hogy becsületes emberek szopják meg legjobban az életet? Isten nem létezik, ha mégis, akkor ritka nagy f*sz. Ez a keresztény baromság, ez a maszlag a buta középkori emberek kimosott agyának a hitvallása, ami nem volt nehéz, tekintve hogy a papok voltak akkor tanultak. A mai kereszténység már csak egy belenevelés a szülők által, semmi több. Engem a szüleim nem kényszerítettek hamis vallások követésére, a kezembe adták a döntést, és megtaláltam az utamat. Miért szenvednék a az életben, csak hogy a halálban "boldog" legyek? Az érveket lehetne sorolni mindkét oldalon naphosszat, de értelme nem lenne, mert mindig is voltak olyan emberek, akik nem hajlandóak kinyitni a szemüket, és rápislogni a világra.

Az egész kereszténységet egy nagy humbugnak tartom Szűz Máriástól(hogyne, egy hideg téli fuvallattól lett terhes, amit "Szent Lélek"-nek neveznék... Józsefnek bizonyára nem volt hozzá köze...) Sátánostól mindenestől. Ha már Sátán, akkor LaVey bár az ő vallásának a sátánhoz semmi köze(én leginkább ezzel a vallással szimpatizálok). De azt is inkább hiszem el, amiben Fisz hisz, azaz ezt az Enki-s történetet. Na mindegy, hiszen ha van is továbblét azt itt a földön nem igazán lelhetjük meg, nemde? :)

Kíváncsi vagyok, a koromat megtudnátok-e tippelni privátban? :D (Ne számítsatok semmi nagy dologra, csak a legtöbben idősebbnek gondolnak, bár ez már egyáltalán nem tartozik ide xD ezzel el is rontottam mi? na mind1...)

Amúgy már csak Fisz válasza hiányzik :D

2012. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Tedd fel Vaterára, ott tuti elkel.

Am egy jó tanács: ha összejön és lehet 3 kívánságod a harmadikkal kívánd azt, hogy legyen egy minden kívánságodat teljesítő dzsinned(mint Aladinnak), tőle meg kívánd azt, hogy kapd vissza a lelked.

2012. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
37%

Kedves kérdező!

Az a véleményem erről, hogy én is pont ugyanilyen helyzetben voltam mindeddig. Én is öngyilkos akartam lenni. Aztán egyik mély depressziós napomban rákerestem a Sátánizmusra. És a Spirituális Sátánizmus követője lettem. Ha már el akarod adni a lelkedet Urunknak, akkor szerintem válaszd ezt. Azért, mert ebben nincs olyan nagy veszély mint abban. Itt ha eladtad a lelked, s később nem kívánod a világnézetet folytatni, Urunk elhagy téged. Igaz, nem kívánhatsz cserében. Ha van kedved keress rá, vagy itt egy link: www.spiritsoferidu.wordpress.com

Itt mindent megtalálsz. Fontos hogy tudd: ezt én nem térítési szándékból mondtam neked. Nekem ez segített.

Sok szerencsét az élethez!

2012. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 kakamatyi ***** válasza:
19%

Jézus az gyenge :Viszont van 1 fickó.A neve azt hiszem CHUCK NORRIS.Ő keményebb,nála próbálkozz.

Sok szerencsét !

2012. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Ez a sok komment minden hiába,az Isten minket azért küldott a földre,hogy tanuljunk és le vizsgázunk az életünk végén,én is voltam ilyen helyzetben meg is probáltam eladni a lelkemet egy bizonyos napra tett üzletre,ami be is valosult de negativ irányban,de ez nekem furcsa volt tull furcsa,és ekkor elbizonytalanotam és nem tudtam mit tenni,nem tudtam kié vagyok valojában,de ekkor egy hang szolalt meg bennem ami aszt mondta,hogy van még esélyed és térj meg hozzám ekkor elkezdten imátkozni istenhez és otthon ériztem magamat,megtaláltam a belsö békét.
2013. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!