Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan adhatom el a lelkem és ...

Figyelt kérdés

Szar életem van a szüleim el vannak válva gyermekorom óta gyakran öngyilkos szerettem volna lenni csakhogy sajnálom magam...ezért gondoltam,mert hallotam ezt meg azt hogy eladnám a lelkem 3 kivánságért mellyel radikálisan megváltozhatna az életem,mert már sajnos nagyon nincs más kiut.


Szóval...tudja e valaki hogy hogyan kell csinálni ?

Mik a következményei ?

Esetleg van e valaki aki megtette? ,ha esetleg akadna akkor az kérlek írja le nekem privibe.


2012. jan. 5. 21:24
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
mennyi gy9ökér van a világon :D
2013. okt. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Ne tedd!

Igazából maga az ördög fog hozzád menni!!

Ismerek valakit aki eladta a lelkét az ördögnek!!Minden este kifordult magánbol!! Igazából nem tudom hol van, mert ő minden rossz embert megöl (nem fejtem ki jobban )

Ne add a lelked neki!! Meg fogod bánni!!

2015. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 KIllerguy válasza:
Nem úgy kapod meg, amit akarsz, hogy azt élvezhesd is. Teljesül, de egy átokká válik.
2017. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!