Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi előny és hátrány származhat...

Mi előny és hátrány származhat a szellemidézésből? Miként látjuk a szellemet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VZZ9XDMRGrk

ITT VAN! nézd csak végig... és rájössz mivel jár

2012. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Olyan is van aki nyóc évig ezt tanulta és még sem csinált vele semmit sem http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__2..
2012. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
47%

Hát figyelj. most valószínűleg sokan le fognak szólni, de el kell, hogy szomorítsalak....szellemek nincsenek. Emberi butaság van...hogy A szakasz című filmből idézzek:

,,A pokol nem más mint az elme tehetetlensége''.(Ez tökéletesen igaz a mi világunkra is, mivel rengeteg a barom, ezért tartunk itt)tehát az mikor becsapod magad(vagy mások csapnak be) mindenféle dologgal.Egy jó példa:Megnézel egy horrorfilmet, és nem mersz kimenni vizelni sem, mert

félsz, hogy elvisz az akármi amit a tvben láttál.

Előtte kimertél menni semmi bajod nem volt, semmi sem változott, csak a gondolkodásod.

Véleményem szerint ezeket a lényeket a félelem táplálja, ha lehet őket így nevezni.

A fantáziád szülöttei.Nem léteznek.

Érdekes, hogy szellemeket mindig csak azok látnak akik félnek a szellemektől, boszorkányokat akik a boszorkányoktól, pókokat csak azok akik a pókoktól.

Egyik ismerősöm nagyon félt a pókoktól és el is mesélte nekem, hogy egyszer arra ébredt, hogy az egész szoba tele van nagy fekete pókokkal.Felébredt és még mindig látta őket, de egyszer csak mind eltűnt.Na akkor ébredt fel rendesen:)

A tudat cenzúrája az véleményem szerint ami megvéd minket az önfeledt fantáziálástól...magyarán szólva a józan ész.

Jó a fantázia, ha pl. valamiben kreatív akarsz lenni.

Szerintem a teremtő tudatnak, hitnek szeretetnek és fantáziának kell az embert szolgálnia és nem fordítva.Ezek ajándékok Istentől. A legnagyobb ajándékunk.Egy dolgot még kaptunk hozzá: a döntés lehetőségét. Eldönthetjük hogyan használjuk.Ahhoz viszont a józan észre is szükség lehet.

Ezek az erős fantáziák ugyan is nagyon nagy érzelmi behatást hozhatnak létre,- és mivel a psziché irányítja a teljes testet, minden fiziológiai folyamatát-, így érdekes tüneteket tudnak produkálni.

Egyik cigány ismerősöm mesélte egyszer(mondanom sem kell, hogy a cigányok nagyon félnek a szellemektől), hogy este ráült a szellem a nyakára(ők így mondják) és reggelre kék zöld volt.Megverte a szellem:). Nem bírtam ki, önfeledt nevetés tört rám:). szegény meg csak lesett, hogy kinevettem. Valószínűleg ő ütötte össze-vissza magát, csak nem tudott róla.Valószínűleg valami miatt lelkiismeret furdalása volt...még ha nem is tudatosodott benne.


Egy létezik: Isten. A tökéletes természet.Aki ezt cáfolja tegye fel magának a kérdést, hogy akkor ő hogyan létezhet.

Én is láttam már pár dolgot, de mindre találtam kiváltó traumát.

A tiéd valószínűleg az, hogy magányos vagy.

Próbálj meg társaságba járni, sportolni, egészségesen táplálkozni és gondolkodni, meditálni, kösd le magad valamivel, pl tanulással mint fentebb is írták.

Minden elalvás előtt mikor már nyugodtan fekszel mondd el magadban, hogy napról napra egyre jobban érzem magam.

Ugyan így ébredés után. Meglátod rövid idő múlva(pár nap) működni fog.

A pszichének teremtő ereje van, te magad döntöd el, mit teremtesz vele.

A jó gondolatok pl a szeretet jó dolgokat teremtenek, a rosszak mint pl negatív gondolkodás, harag, pusztítanak.

Azt, hogy az ember társas lény mi sem bizonyítja jobban, mint, pl ha sokáig egyedül van, képes létrehozni magának egy partnert.

Ha ilyet érzel..én úgy szoktam mondani:ilyenkor nézz fel a kis polcra ahol az eszedet tartod, és tedd fel magadnak a kérdést:mi a faszt csinálok? ez hülyeség, én meg nem vagyok hülye:)


Egyébként ne csodálkozz, ha ma este fekete pókokkal, vagy a fentebb leírtakkal álmodsz:).

Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak: semmi előnyöd nem származik belőle, mivel nem létező dolgok. Hogy hogyan látod őket azt meg az határozza meg, hogy mennyire élénk a fantáziád. Életed eddigi behatásai alapján alkotsz képet. Jó példák erre az ufonauták:ha valakit álmában ufonauták látogatnak, valószínűleg nagy szemű, szürke, vagy zöld színű lényeknek látja őket....mivel a média azt mondta, hogy ezek így néznek ki. Na:).

Elég sok minden átverés ebben a mai világban:) Sok sikert:)!

2012. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Előttem szóló naga bőlcsességeket írt. Ment a zöld kéz
2012. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%

szellemek vannak.. igen aki még nem látott egyet se az persze hogy nemhisz ez olyan mint az ufok... elég egoista dolognak tűnik az hogy ebbe a bazinagy galaxysba meg istentudja mibe csak mi vagyunk.. nem gondoljátok?.. vannak szellemek.. más dolgok AKIT NEM ÉRDEKEL A TÉMA VAGY NEM HISZ BENNE MINEK ÍR IDE? nem az a kérdés hogy ki hisz bennük hanem a megidézéséről... szóval... nemkell belekötni éljen mindenki a maga életét és hidjen amibe akar! DE NEM KELL AZÉRT LESZÓLNI A MÁSIKAT MER Ő MÁSBA HISZ!

ENYYI

2012. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
ezaz IGENIS VANNAK SZELLEMEK és aki meg nem hisz benne az meg fél vagy nem tom
2012. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
meg van mikulás is :).
2012. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
3%
ÚÚristen szellem idézés LoL ilyen hülyék vagytok nincs is ijen babonás hülyék xD megidézed azt megbasz mi ? xD ilyen lérdést úr isten nem vagytok normálisak jajj most azt mondjátok megátkoznak a szellemek xD uram atyám ilyen hülyeséget ha meg megöl akkor megöl nem :O ilyet xD normálatlanok mivagyta kis 2éves :O ?
2012. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
5%
és azér írok ide mert ilyen hülyék akkor sem lehettek és mégegyszer mondom ha magbasz a szellem engem kkor megbasz most mi a szart csináljak ? :O
2012. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Elég sokan laktok messze a bekötőúttól! Áram is van, rádió, tévé stb. rezgések i vannak, pedig nem látod! A szellem/démon, lidérc, kobold/, Angyali identitások idézése nagggyon veszélyes lehet: csak szakavatott vezetővel szabad csinálni! /Már ha muszáj!/ Kérj tőlem bővebb fölvilágosítást. DEni-papi
2012. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!