Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet azért nem értjük a...

Lehet azért nem értjük a spirituálisat mert agyunknak csak 2%-át használjuk?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy miért van az hogy sokan értetlenek a mágikus dolgokkal és úgy a spiritualizmussal, aztán rájöttem hogy hogyan is lehet elvárni, amikor agyunknak csak a 2%-át használjuk.


Nagyon értelmes az ember így is sokat elértünk ezen a bolygón, bár még sok feltáratlan terület van (asztrológia, jövőbelátás, ufólógia stb) Szerintem ha legalább a 98%-át használnánk agyunknak nem is lenne olyan probléma amit ne tudnánk megoldani. A telekinézis és a telepátia mindennapos dolgok lennének mint a Lacarta interjúban elhangzott a Reptoid szociológustól, akik többet kihasználnak agyuknak. Szerintem az idegenek kb 80%-át használják az agyuknak. Valahogyan rá kellene jönni hogyan használjuk ki a többit. Mit gondolsz ?


2012. márc. 24. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

kérdező légy szíves ásd elő az állítólagos tudományos műsorod nevét, amiben azt mondták, hogy Einstein azd mondta hogy... de ha ez tényleg igaz lenne, akkor hol a többi bizonyíték amire a műsor támaszkodott???

vagy csak oltári nagy baromságodról beszélünk?

2012. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 yossarian44 ***** válasza:
71%

"A materializmus hirdetésével, a kereszténység és az iszlám programjával a zsidók elhitették vellünk, hogy a lélek hatalmát használni felesleges, rossz, gonosz dolog."


Úgy látom, sikerült masszívan megőrülni az elmúlt években.


A Cion Bölcseinek jegyzőkönyvei egy nagyon nyilvánvaló hamisítvány. Teljes bekezdéseket másoltak ki régi irodalmi művekből. Leginkább az "Alvilági párbeszédek Machiavelli és Montesquieu között" című francia pamfletből.


A hamisítő kiléte máig nem ismert, nyilván olyasvalaki volt, akinek haszna származott abból, hogy a buta, tanulatlan embereket antiszemitizmusra hangolja. A kora 20. századi orosz arisztokráciában, hadseregben, és felső vezetésben bőven voltak ilyen emberek.


Az valami nagyon durva szellemi mélységről árulkodik, hogy valaki 100 év után még mindig nem képes felfogni, hogy a Jegyzőkönyv egy hülye hamisítvány...

2012. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 yossarian44 ***** válasza:
66%

"kérdező légy szíves ásd elő az állítólagos tudományos műsorod nevét, amiben azt mondták, hogy Einstein azd mondta hogy..."


Nem fogja. Hallotta valahol, és beleillesztette a hitvilágába, mert tetszett neki. A mentegetőzés a műsorról, amit talán, valaha látott, az csak kibúvó a bizonyítás alól.


Ne feledd: az ezós soha, semmit nem bizonyít. Csak el kéne hinned, amit mond, mert ő mondja.

2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

Yosi csak sajnálni tudlak, egy rögeszmés raplis kötekedő alak vagy, de nem itt kellene csinálni, menj játszani a géppel valamit.


Eisntein mondta és ez közismert ezt mindenki tudja.


Az érdekelne, hogyan lehetséges kihasználni a maradék 98!%-ot. hiszen gondoljatok bele az irgalmatlanul sok ! A javát ki sem használjuk, talán az idegenek azért fejlettebbek mert ők már használják. Esetleg a mágikus spirituális énünket kéne fejleszteni és kijönne a hiányzó rész ?

2012. ápr. 1. 16:48
 45/69 yossarian44 ***** válasza:
100%

"Eisntein mondta és ez közismert ezt mindenki tudja."


Jajj, de rosszul hazudsz!


Ha annyira közismert, miért nem lehet fellelni egyetlen publikációt sem, ami ezt alátámasztja? Hogyhogy nem tudsz egy ilyen közismert dolgot bizonyítani.


"Yosi csak sajnálni tudlak, egy rögeszmés raplis kötekedő alak vagy, de nem itt kellene csinálni, menj játszani a géppel valamit."


Ez a szöveg ismerős... nem te voltál véletlen az a szerencsétlen, aki meg volt győződve róla, hogy látta a Slendermant egy iskolás tankönyvben?


"Az érdekelne, hogyan lehetséges kihasználni a maradék 98!%-ot. hiszen gondoljatok bele az irgalmatlanul sok ! A javát ki sem használjuk, talán az idegenek azért fejlettebbek mert ők már használják. Esetleg a mágikus spirituális énünket kéne fejleszteni és kijönne a hiányzó rész ?"


Milyen 98%? (kamu, már meg lett mondva, linkelve)

Milyen mágia?

Milyen idegenek?


Na ki is a rögeszmés?

2012. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

"Einstein mondta és ez közismert ezt mindenki tudja."

ez érdekes, én erről még a büdös életben nem hallottam. légyszíves CSAK EGY DARAB ROHADT BIZONYÍTÉKOT, SZAKLAPOT, HONLAPOT, VAGY MITTOMMIT ÍRJÁL MÁR LE, MERT EZ ÍGY BAROMI GÁZ. én meg azt mondom, hogy nekem 8 fejem van. és amikor te ezt nem hiszed el, én azzal védekezek, hogy "ez közismert ezt mindenki tudja". hajrá.

2012. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
Mit értetlenkedtek itt ? Miért nem húztokinnen a búsba, ha csak alattomoskodni tudtok ? Nem rakták fel netre nem tehetek róla. Normális emberektől vártam választ.
2012. ápr. 1. 20:53
 48/69 yossarian44 ***** válasza:
100%

"Nem rakták fel netre nem tehetek róla."


Ha közismert információról van szó, akkor hogyhogy nincs fent a neten? Nem gyanús egy kicsit?


Nem kötözködünk ember, csak úgy ragaszkodsz a tévhited mellett, mint egy gyerek, aki nem hajlandó elhinni, hogy nincs Mikulás.


Minden bizonyíték arra mutat, hogy nincs igazad, ugyanis:

- az állításodra nincs bizonyíték sehol a neten

- az agykutatás pontosan a te állításod ellenkezőjét bizonyítja

- te sem bírod megnevezni a forrásodat

- az állításod (az agy 2%-át használjuk csak) alapból, józan ésszel végiggondolva lehetetlen (akkor egy fejlövés nem sok kárt okozna, mivel valószínű, hogy az agyadnak azt a 98%-át találja el a golyó, amit amúgy sem használsz)


A kérdés az, hogy miért nem vagy hajlandó értelmezni az információt, és esetleg beismerni, hogy tévedtél, mint egy normális ember?

2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:

ráadásul, Einstein ÁLLÍTÓLAGOS(ilyet nem mondott, de a kedvedért kiírom) kijelentését kész tényként kezeled. Ő ember volt, tévedhetett, másrészt egy kiváló fizikus, nem pedig neurológus volt.

további szép napot

2012. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok fel, hogy ténleg mondott ilyet, benne volt a tudományos műsorban és tudósok vitatkoztak erről, hogy mennyire lehetne jobban kihasználni az agyat ?! szánalmasak vagytok.
2012. ápr. 2. 18:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!