Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehetett ez, mit lehet...

Mi lehetett ez, mit lehet vele elérni pontosan? Jó úton járok?

Figyelt kérdés
Este a szobámban ülve azon voltam, hogy a két kezem közé összpontosítsam az energiát, és labdát csináljak belőle. Közben csak bambultam magam elé, míg egyre jobban megváltozott, a látásom mindent vibrálni láttam, az egész testemet átjárta valami megmondhatatlan érzés, hangokat hallottam, valami jelenlétet éreztem a szobámban, a két kezem között pedig olyan erős pulzálás volt, hogy eltolta őket egymástól. (Kevés az infóm ezekről a dolgokról, nagyrészt ösztönösen próbálkozok)

2012. ápr. 22. 16:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha elég erősen és sokat vernéd a fejed a falba többre mennél. De majd leszoksz az ilyen butaságokról, mint az a barom, aki sivatagba ment meditálni, elveszett és éppen hogy túlélte:D Neki se kellett többet meditálnia baromságokon.
2012. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Akik hisznek ebben úgy hívják hogy aura ha legközelebb ilyen dolgot tapasztalsz nézd meg hogy milyen színű az a gömb mert

az ebben hívő emberek úgy tartják hogy az aura színe jellemzi az embert. én nem hiszek benne ezek csak száraz tények amikről hallottam.

2012. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem beképzelted magadnak az agyad irányítja a tested és van hogy azt látod amit szeretnél (túlságosan koncetráltál) ez olyan mint a hipochonder biztos benne hogy ő beteg pedig nem és annyira ezen jár az esze meg stb. hogy végül tényleg lesz valami betegsége.
2012. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mit képzeltem volna be ha nem tudom minek kellett volna történnie ?
2012. máj. 28. 22:33
 25/26 A kérdező kommentje:
Szkeptikusok kíméljenek.
2012. máj. 28. 22:34
 26/26 anonim ***** válasza:

Egy másik nézőpont az okkult jelenségek gyakoribbá válásának lehetséges okáról:

www.jezusazut.hu

2012. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!