Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek az karkötő miatt...

Szerintetek az karkötő miatt lehetett?

Figyelt kérdés
Van egy angyalterápiás karkötő ami az használói szerint nagyon hatásos.Ismerősei közül többen is kipróbálták és szinte mindenkinél hat.Ti hisztek ebben?Anyagi téren szeretnék javulást és szeretném kipróbálni csak félek tőle.
2012. febr. 13. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
természetesen nem
2012. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, mindenki kőgazdag lenne.
2012. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
nem
2012. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mással magyarázni azokat a változásokat amik velük történtek és ne csak anyagiakra gondoljatok.
2012. febr. 13. 14:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Mondd el mi változott, majd én megmagyarázom :D
2012. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A barátnőm anyukájának 2 infarktusa volt már.Az infarktus után abbahagyta a dohányzást és hízott 15kilót.Leszázalékolták járt kontrollokra és mindig rosszak voltak az eredményei.Kb 2 hónapja vette neki ajándékba akkor beszéltem vele utóljára ma viszont összefutottunk és mesélte, hogy az anyukája állapota rohamosan javulni kezdett és újra tud dolgozni is egy kis boltba mint árufeltöltő napi 4 órában.Azt mondja mintha kicserélték volna.

A másik eset szintén egy ismerősöm akinek annyi hitele van, hogy talán maga sem tudja és már árverezési papírt is kapott a banktól mert nem tudta fizetni nála miután megvette annyi történt, hogy olyan állás kapott itt a határtól nem messze tehát külföldön amiből minden törlesztőrészletet tud fizetni és még marad is neki.Már legalább 3 éve próbálkozott kijutni sikertelenül.Ez a két történet tuti biztos mert ismerőseim a többit csak hallomásból tudom azért nem írom le.

2012. febr. 13. 15:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: most fordult az életük ;) nehogy már elhidd, hogy egy karkötő változtatni bármit is.
2012. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél javulást, de félsz? ezt nem nagyon értem, szerintem mások sem:) Amit szeretnél attól miért félsz? Én úgy gondolom nem a karkötő miatt, sikeresek hanem a hitük miatt változtak, hogy ez karkötő, vagy más tárgy az nem lényeg, lényeg a HIT!!! de tényleg ha javulna az anyagi helyzeted miért félnél? nem értem.
2012. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazad van rendelek egyet és meglátom mi lesz!
2012. febr. 13. 15:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Na látod, hogy nem félsz:) mi meg szorítunk neked, remélem, hogy kis idő múlva a sikereidre válaszolunk! Szívből kívánom így legyen neked!
2012. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!