Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyen megbízható weboldalat...

Ilyen megbízható weboldalat tudtok?

Figyelt kérdés
Fekete vagy fehér mágiával foglakozó oldalakat.Ahol tippek tanácsok praktikákat találok.(és szépen szeretnék meg kérni minden embert aki ide téved normális válaszok nem pl:meny a roxfordra meg ilyen szarok ez nagyon is komoly téma úgy hogy légy szíves komolyan.

2012. jún. 4. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A többi meg nem érdekel, mert magas.
2012. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

phoenixiskola.blog.hu

De a mester jelenleg úgy tudom németbe van kint június végéig.De írhatsz neki

2012. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kommentelők!


Végigolvasva a kommenteket megütötte kettő a szemem. Az egyik kedves előttem szóló arra buzdít hogy ne öljük bele életünket egy értelmetlen dolgoba ami ez esetben a mágia lenne. A másik kedves kommentelő pedig kitért ,ezt kiegészítve kissé, hogy az önművelésre művészetekre és ismeretek szerzésére kellene annyi időt áldozni mint amennyit egyesek beleölnek a mágia gyakorlásába.


.........


Ezek mellett a kijelentések mellet nem tudok szó nélkül elmenni.


Első sorban azt szeretném megvilágítani hogy a mágia nem pusztán humbug ide mondok valamit oda suhintok a pálcával aztán az van amit akarok...

Ez a felfogás a lehető legtévesebb, de sajnos a legelterjedtebb is. A mágia tudomány, művészet, kulturális örökségek tárháza és nem utolsó sorban élet és gondolkodási forma.

A mágia által nyitottságot műveltséget megértést és pozitív hozzáállás nyerhet az ember. Mélyen élve át a világ fájdalmait , örömeit és minden rezdülését.

A mágia gyakorlatához nem elég egy gyors tanfolyam piff puff két nap és varázsló lehetsz. Jómagam 10 éve foglalkozom vele és a mai napig vannak homályos részek.


Ezalatt több világhittel, nézettel, filozófiai művel ismerkedtem meg ( wicca, kereszténység, zen, tao, táltoshit, kínai univerzalizmus, woodoo, kereszténység, buddhizmus stb.... olvastam Platónt, Nietzschét, Hermész Triszmagisztosztól stb..


Megismertem alapvető növényeket és használatukat.


Hallgattam Mozartot, Wagnert, Chopin-t, Vivaldit, Musorszkijt stb...


A mágia által beszéltem már több mint 1000 emberrel.


Megtapsztalhattam életem eddigi legmélyebb spirituális élmáényét. Kerestem az élet értelmét. Megérthettem az embereket és tetteiket.


kipróbálhattam a jövendőmondást. Fürkészhettem a jövőt.


És ami a legfontosabb. Minden munka az önmegismeréssel kezdődött és hozzásegített újabb és újabb távlatokban látnom a világot, magamat, és a kettőn kapcsolatát.


Gondolkodtam az istenek mibenlétén és a mágia által válaszokat találtam vagy segített hogy megleljem azt amit kerestem. De nem úgy hogy a számba rágta, hanem inspirált a keresésre a gondolkodásra, a logikus gondolatokra és a végtelen nyitottságra hogy minden lehetséges és mindig lehetséges.


Mi ez ha nem műveltség és ismeret minden téren.


A világ ezerszer jobb hely lenne ha csak a tizedét ismernék az emberek a mágia valódi mibenlétének!



22/F

2012. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kis kiegészítés!


A mágia szolgáltatta az elszántságot és kitartást hogy sokan életüket öljék az alkímiába vagy a gyógyfüvekbe esetleg hogy kövek után kaparjanak naphosszat egy bányában csak mert azt hitték jutnak valamerre.


És igazuk volt. Ma ők a kémikusok, orvosok és geológusok.

Nem beszélve a csillagászokról akik az asztrológiából nőtték ki magukat. Csak útközben elfelejtették hona is származik a tudásuk alapja. A sámánok régen nem csak testi de lelki bajokat is gyógyítottak ld ma pszihológusok. A sort véges végig lehetne sorolni.

2012. jún. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!