Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csinálhatok...

Szerelmi kötést csinálhatok úgy, hogy ne ártsak vele se a kiszemeltnek, se magamnak? (jelzem, értelmiségi, két diplomás nő vagyok, de már nem tudok elképzelni semmilyen más megoldást a problémámra)

Figyelt kérdés
Egy évig éltünk se veled, se nélküled kapcsolatban, ő sosem vállalta fel ezt a dolgot nyíltan, mondván, hogy pusztán a barátjának tekint. De a kapcsolat mindkét részről jóval több volt, mint baráti. Hiszek benne,hogy szerelmes belém, csak valamiért nem ismeri fel, vagy elfojtja. Néhány napja megszakított velem minden kapcsolatot, mondván, hogy amíg része vagyok az életének, nem tud továbblépni. Nagyon szenvedek, a hiánya nem csak lelki, hanem fizikai tüneteket is okoz nálam. Arra gondoltam, a szerelmi kötés talán elősegítheti vagy felgyorsíthatja a folyamatot, hogy felismerje, én vagyok neki az igazi. Szeretem őt, semmiképp sem akarok neki rosszat, se rövid-, se hosszútávon. De sürgősen tennem kell valamit, mert pánikrohamaim vannak amiatt, hogy nem kommunikálunk semmilyen formában. Nagyon el vagyok keseredve, várom a válaszokat.

2012. jún. 5. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A "szakemberek" körülbelül ugyanannyit tudnak az oldásról mint te. Ha te magad oldod fel, az viszont ingyen van. De az utóhatásoktól akkor sem fogsz megszabadulni.
2012. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

De abba nem tudok és nem is akarok beletörődni, hogy soha többé nem látom és nem beszélünk egymással; mert tudom, hogy nagyon szeret engem, még ha nem is feltétlenül úgy, ahogy én Őt. Ha másképp nem megy, beérem a barátságával is, de ezzel a belső ürességgel és hiányérzettel, amit a jelenlegi szituáció okoz nekem, nem tudok megbirkózni.


De igen, meg fogsz tudni birkózni vele, ha erőt veszel magadon és ignorálod az életedből. Ez a barátkozósdi a legnagyobb baromság, mert egyrészt ő inkább örülne, ha teljesen egészében megszabadulna tőled, mert bocs, de nyilván rohadtul irritálod a viselkedéseddel, másrészt pedig addig nem leszel képes mások felé nyitni, amíg az életed része. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de "két diplomás értelmiségi" nő létedre elég hihetetlen, hogy képtelen vagy belátni ezeket a dolgokat. Nekem "csak" egy diplomám van, feltehetően fiatalabb is vagyok nálad jóval, de amikor hozzád hasonló helyzetben voltam, pontosan tudtam, hogy mit kell tennem, idióta varázslatok nélkül. A pánikrohamok meg ez az eszeveszett kétségbeesés csökkenni fog nemsokára. Magad alatt vágod a fát, ha nem zárod le ezt a kapcsolatot.

2012. júl. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!