Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy szenilis ember halála...

Egy szenilis ember halála után megidézve is az lesz?

Figyelt kérdés

Egyik nagyapám szegény szenilis volt, amikor meghalt és ha megidézem, akkor is az lesz ?


Az ember az agyával gondolkozik ugye, ezt a spirituálisok is elismerik, de amikor meghal az illető akkor idézve ugyanolyan elmeállapotban lesz vagyis az asztráltérben lenyomatot hagy az agya és úgy él tovább, ezt írták valahol neten. Akkor szenilis lesz vagy ha nem és nincsen agya hogyan tehet bármit is ?


2012. júl. 4. 20:13
 1/8 Antimod ***** válasza:
Szerintem nem, mint ahogy itt is írtam: -> http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..
2012. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szenilitás az agy fizikai feldolgozóképességének csökkenéséből fakad, míg az emlékezet mással függ össze. Ettől függetlenül valakit visszarángatni, aki már meghalt elég aljas dolog.
2012. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, megidézve is szenilis lesz, elfelejti, hogy már meghalt és inkább nálad marad.
2012. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad békében szegényt. :D
2012. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyalázd meg az emlékét ilyen gyökérséggel.
2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés jól illusztrálja az ezotéria színvonalát...
2012. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a mai legviccesebb ezoterikus kérdés :)
2012. júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
próbáld ki :DD és ha az maradt akk írd már meg üzibe ha még nem haltál meg h mi volt köszipuszi.
2012. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!