Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 666-os sorszámú személyi...

666-os sorszámú személyi igazolványom készíthet ki ennyire?

Figyelt kérdés

2 éve kezdődött velem a sok probléma, egészségügyileg. Pszichológushoz járok, gyógyszert szedek (semmi komoly, csak szorongás, pánikbetegség és 1-2 furcsa tünet, de semmi hallucináció meg ilyenek), volt, hogy olyan beteg voltam, hogy 3 hónapig betegállományban voltam, kórház stb.

A lényeg, hogy pár napja vettem észre, ahogy a határon adtam át a határőrnek a személyimet, hogy 666 a sorszámom, és PONT AKKOR lett meghosszabbítva a személyim, illetve kiadva, amikor kezdődtek a bajok!! Szó szerint! 2010 szeptember elején kezdődött minden és 2010 augusztus legvégén adták ki a személyimet!

Mi a véleményetek?


2012. aug. 26. 08:55
1 2 3
 1/29 x) ***** válasza:
Hát mindenképpen érdekes. De nem hiszem hogy ettől lenne.
2012. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 chrishu ***** válasza:
34%

Érdekes

Amúgy nekem 66-os a %-om :D

Most velem lesznek bajok?

2012. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem is benne van a 666 a személyimben,de semmi változást nem tapasztaltam az életemben ettől.
2012. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondoltam ezt az egészet, szerintem ezek elég durva dolgok. Nem egy fórumon kaptam 66-os sorszámot, meg 666-osat, hanem a személyi igazolványszámomra kaptam, és azóta kikészülök testileg lelkileg, úgy, hogy semmi komoly problémám nincs az életemben. Egyébként pl. Görögországban beakarják tiltani ezt a sorszámot a személyi igazolványokban. [link]
2012. aug. 26. 09:09
 5/29 A kérdező kommentje:
Értem. A tied is ezzel a számsorral kezdődik, vagy csak úgy benne van?
2012. aug. 26. 09:09
 6/29 hollófernyiges ***** válasza:
69%
Ha a számod 666, akkor _te_ vagy a Fenevad, és nem veled történik a balszerencse, hanem te okozod :)
2012. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az is lehet, de szerinted befolyásolhatja az életemet ilyen formában? Tehát, hogy azóta "megszállt" valami?
2012. aug. 26. 09:12
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoz a 666 semmi gondot, csak a legkönnyebb erre fogni minden rosszat. Sok embernek van 666 az igazolványában, nem te vagy az egyetlen hidd el. Emellett az autókon is több száz olyan rendszám van, ami 666-ra végződik, mégsem törik össze őket minden héten:)

Ez csak egy egyszerű véletlen. Bár tényleg egyszerűbb minden rossz dolgot erre fogni.

2012. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Nekem a 666 az utolsó három szám

és azt gondolom igaza van annak,aki ezt írta,hogy csak könnyebb eree ráfogni dolgokat,pedig semmi jelentősége.

2012. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nézz utána az angyali számoknak, ezt írja a 666-ról:


"666: Gondolataink kibillentek az egyensúlyból, túlságosan is az anyagi világra koncentrálunk. Ez a számsor arra kér bennünket, hogy egyensúlyozzuk ki gondolatainkat a föld és az ég között. Mint a híres hegyi beszédben, az Angyalok arra kérnek, hogy a lélekre és a szolgálatra koncentráljunk, és legyünk tudatában annak, hogy anyagi és érzelmi szükségleteink ennek eredményeképpen automatikusan kielégülnek majd"

2012. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!