Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 666-os sorszámú személyi...

666-os sorszámú személyi igazolványom készíthet ki ennyire?

Figyelt kérdés

2 éve kezdődött velem a sok probléma, egészségügyileg. Pszichológushoz járok, gyógyszert szedek (semmi komoly, csak szorongás, pánikbetegség és 1-2 furcsa tünet, de semmi hallucináció meg ilyenek), volt, hogy olyan beteg voltam, hogy 3 hónapig betegállományban voltam, kórház stb.

A lényeg, hogy pár napja vettem észre, ahogy a határon adtam át a határőrnek a személyimet, hogy 666 a sorszámom, és PONT AKKOR lett meghosszabbítva a személyim, illetve kiadva, amikor kezdődtek a bajok!! Szó szerint! 2010 szeptember elején kezdődött minden és 2010 augusztus legvégén adták ki a személyimet!

Mi a véleményetek?


2012. aug. 26. 08:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Számmisztika szerint jó szám:

[link]

2012. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Csak a félelmed a dologtól befolyásolhatja az életedet, egy egyszerű szám nem.
2012. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Cseréljünk személyit, én még örülnék is neki, poén lenne. :)
2012. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nekem spontán sz.r az életem évek óta, folyamatosan vesztünk el mindent, de nincs 666 sehol.
2012. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy mégsem cserélek személyit.
2012. aug. 26. 10:26
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
Mérget merek rá venni,hogy csak bemagyarázod magadnak.Semmi baj a 666-os számmal.
2012. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Most nem fogom pontosan kiszámolni, de kábé minden 200. embernek benne van a személyi igazolvány számában.

Akkor tele lenne az ország szerencsétlenekkel.

...

Várjunk csak! Talán mégis van benne valami. :)

2012. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Én is hasonlókat válaszolnék egy másik embernek. Engem csak az ijesztett meg kicsit, hogy pont akkor kaptam meg a személyimet. Egyébként rengeteg ember van, aki leírni és kimondani sem meri ezt a számot...stb. Csak ezek miatt gondoltam azt, hogy megpecsételt engem valamennyire. Van akin nem fog, van akin fog. Nem lehet? Van aki azt is megérzi ha mellette tartózkodik egy szellem, vagy lát dolgokat, és van aki aludni és álmodni sem képes és abszolút korlátolt mindenre.

Ha egyszerű számok befolyásolhatják életünket, mint pl. házszám, születési év, akkor pont egy ilyen sorszámú személyi "ereje" van kizárva?

2012. aug. 26. 18:00
 19/29 anonim ***** válasza:
57%

"van aki aludni és álmodni sem képes és abszolút korlátolt mindenre. "

Az ilyen embereket nevezik lekicsinylően józannak és racionálisnak. :) Na mindegy, nem veszem magamra. :)

Mivel semmilyen szám életre gyakorolt hatását nem sikerült még igazolni, így nem értem a felvetést.

Ezek mind olyan dolgok, hogy csak annyira hatnak, amennyire hiszel bennük.


Meg tudsz nevezni bármi más szignifikáns eseményt, ami 2010 nyarán történt?

2012. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Én maradok a korlátolt kifejezésre, bár a hasonlatom valóban nem volt a legjobb. A hangsúly a fogékonyság és az érzékenység.

Egyéb meghatározó, vagy jelzésértékű dolog ami akkor történt nem jut eszembe. És nem akarom erre a számra fogni azt ami velem történt/történik, csak felvetődött bennem, hogy mi van ha...nem vagyok semmi ilyesmiben otthon, csak akit érdekelnek kicsit is ezek a dolgok, az nagyvonalakban tisztában van egy-két dologgal. Vagy elég amit hallunk a rádióban, tv-ben, és olvasunk a lapokban és a neten.

Megmagyarázhatatlan amin keresztül mentem eddig, az orvosok, rokonok, barátok csak állnak és agyalnak.

Volt aki azt mondta, hogy nézessem meg nincs-e rajtam átok. Sok mindent hallotta már az elmúlt 2 évben.

Még egy utolsó megjegyzés. Bizton állíthatom, hogy sokan akik nagyon hasonló cipőben jártak/járnak, mint én, véget vetettek az életüknek. És nem gondolom azt, hogy ha veled...veletek történne ez 2 szemét éve, akkor nem próbálnátok a lehető legtöbb módon utána járni, hogy mi lehet ez! Aki ölbe tett kézzel áll ilyen esetben, na az a korlátolt személy.

Mielőtt hülyének nézitek a másik embert és osztjátok a primitív megjegyzéseiteket, gondolkodjatok el, hogy ez egyáltalán segítség-e.

2012. aug. 26. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!