Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 666-os sorszámú személyi...

666-os sorszámú személyi igazolványom készíthet ki ennyire?

Figyelt kérdés

2 éve kezdődött velem a sok probléma, egészségügyileg. Pszichológushoz járok, gyógyszert szedek (semmi komoly, csak szorongás, pánikbetegség és 1-2 furcsa tünet, de semmi hallucináció meg ilyenek), volt, hogy olyan beteg voltam, hogy 3 hónapig betegállományban voltam, kórház stb.

A lényeg, hogy pár napja vettem észre, ahogy a határon adtam át a határőrnek a személyimet, hogy 666 a sorszámom, és PONT AKKOR lett meghosszabbítva a személyim, illetve kiadva, amikor kezdődtek a bajok!! Szó szerint! 2010 szeptember elején kezdődött minden és 2010 augusztus legvégén adták ki a személyimet!

Mi a véleményetek?


2012. aug. 26. 08:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan annak a példája, hogy miért káros ezt a mindenféle ezotérikus agyrémet elhinni. Figyelj, ha nem foglalkoznál ezzel, fel se tűnt volna, és vígan élnéd az életedet. De most minden rosszat ehhez társítasz: biztos azért történt ez meg ez, mert 666-os a számom. És máris megvan az az illúziód, hogy minden emiatt van. Érted? Ennyi erővel azt is kideríthetnéd, hogy úristen, az egyik hónapban meg 13-án történt ez és ez, biztos amiatt van. Vagy elszaladt előtted egy fekete macska, nem esetleg amiatt vannak a betegségeid?


Látod? Bármit bele tudnál magyarázni, ezért nem érdemes még csak foglalkozni sem vele!

2012. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Aki ölbe tett kézzel áll ilyen esetben, na az a korlátolt személy. "


Az álmagyarázat nem magyarázat. Az a korlátolt (ha már ragaszkodsz a jelzőhöz), aki mindenáron keres valami magyarázatot, amibe kapaszkodhat, ahelyett hogy szembenézne azzal, hogy vannak dolgok, amikre nincs magyarázat és/vagy nem tudjuk még, hogy időnként a "Miért?" a legértelmetlenebb kérdés.

2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Felejtsd el, ne gondolj tobbet erre a samsorra...sajat magadba szugeralod a rosszat, mert azt hiszed hogy azert a szamsorert tortenik minden rosz..ha minnel tobbet vagy ebben a tudatban csak rosszabb es rosszab lesz a helyzeted, a vegen meg komoly elme zavarodas is erhet. Hogy jobbam megertsd mirol is beszelek linkelek neked egy videot amelyet mindenkepp nezzel meg!!: http://www.youtube.com/watch?v=VMLc84aXoqA


tobb resze is van erdemes, hogy megnezd az egeszet remelem tudtam segiteni neked!!

2012. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Kisertet ***** válasza:

23 as kommentelovel egyetertek csak bemagyarazod magadnak, hogy balszerencses vagy, tippelhetek? mindig varod, hogy mi lesz a kovetkezo negativum. Legy pozitiv (kiveve AIDS tesztnel :P )


napi 5 orat alszok, nem emlekszek az almaimra, es eddig ebben az idotartamban senki nem tudott felebreszteni. ha tulesek neha az 5oran, flebreszteni feltudnak de alomra nem emlekszek

2012. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Hmmm....a "probléma" csak az, hogy nem fogtam én eddig semmit semmire :) 2 év után láttam meg ezt a sorszámot értsétek már meg és ez az első amire gondoltam. Sem előtte, sem utána nem kerestem ilyen és hasonló okot. Szervi bajom van, csak megfordult a fejemben, hogy emiatt történt mindez. Ennyi. Egyébként kiderült az is, hogy heterozigóta vagyok, és autoimmun beteg is. Tehát kis túlzással egy genetikai hulladék.

Remélem erre már nem kapom a "bemagyarázod magadnak" meg "fekete macska" szövegű segítségeket.

2012. szept. 3. 22:15
 26/29 anonim ***** válasza:

"Egyébként kiderült az is, hogy heterozigóta vagyok,"


Mindenki az. (Bizonyos génekre nézve legalábbis.)


"és autoimmun beteg is."


Az már valamivel ritkább.


"Tehát kis túlzással egy genetikai hulladék. "


A génállományod a születésedtől fogva adott. Azt nem írhatta át a személyi igazolványod. Tehát belemagyarázod.

2012. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

:D Két féle nő egyed létezik: heterozigóta és homozigóta. Ha nem vagy orvos, legalább olvass utána.

És pont azért írtam, hogy "közben kiderült". Ezt már nem a személyimre írtam, hanem arra, hogy mégsem vagyok én olyan "belemagyarázós". Köszönöm a rendkívül okos és segítőkész válaszokat.

2012. szept. 9. 18:02
 28/29 A kérdező kommentje:

Heterozigóta: nincs egy egészséges gén sem. A 2 allél közül, legalább egy hibás. Míg a homozigótáknak mind a 2 alléljük lehet egészséges és hibás is. Tehát ők az "egészségesebbek". A világ 10%-a heterozigóta. Na erről ennyit.

A másik meg, hogy még egyszer elmondom a gyengébbek kedvéért: TUDOM, HOGY EZÉRT NEM A SORSZÁM A FELELŐS. Ez KÖZBEN derült ki, AMÍG nem tudtam, hogy mi bajom van.

2012. szept. 9. 18:29
 29/29 anonim ***** válasza:

Legyél szíves, olvasd el mit ír legjobb barátnőd, Wiki erről a két fogalomról, ha nekem nem hiszed el, hogy nem azt jelenti, amit te mondasz, sőt, hogy a jelek szerint gőzöd nincs miről beszélsz.


Ha 10% akkor lehet, hogy a következő problémád van (lehet nem):

[link]


De akár ez, akár nem, ez csak egy a többtízezer génpárból, ami homo illetve heterozigóta lehet, és ha homozigóta lennél erre a génre az még rosszabb lenne.


Mindegy.

1. Jobbulást!

2. Nem ledorongolni akarlak, amiért nem tudod mit jelent egy kifejezés. Inkább azt akarom kiemelni, hogy jó ha az ember pontosan tisztában van, mit is jelent a betegsége. Csak informált betegként érezheted magabiztosnak magad, így kerülheted el, hogy a személyi számodban, meg a csillagok állásban keresd a magyarázatot.

3. Tényleg felejtsd el az a nyamvadt személyit. Csak egy szám.

2012. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!