Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek a varázslatokban,...

Ti hisztek a varázslatokban, mágiában? Légyszi személyes tapasztalatokat is írjatok

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 22:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Telekinézis...nem tudom mennyire sorolhatnám mágiához, talán igen, de inkább képesség. Lényegében a tárgymozgatásról szól a dolog. Saját magam is űztem több évig, viszont most idő hiányában nem tudom folytatni. Meg lehet tanulni, ha hiszel benne töretlenül és gyakorolsz sokat. Sikerülni fog, de ehhez tenned kell. Viszont én is pár év alatt "csak" papír illetve ceruza mozgatását értem el. Privátban tudok segíteni, ha esetleg érdekel a dolog, és tanulni szeretnél.
2012. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Tom Benko ***** válasza:
@11: Ugyanúgy nem létezik.
2012. okt. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Már pedig létezik, attól, hogy te nem hiszel benne, nagyon sokan foglalkoznak vele, űzik akár napi szinten, nagy sikerekkel! Ha egy picit belegondolnál, még rájönnél, hogy a fizika törvényei sem zárják ki. Nem mondom, hogy fecsérelj el minden időt rá, persze nem, sportolj mellette, éld az életed, de amikor semmit nem csinálsz, és nincs jobb dolgod, akkor miért ne?! Elég rászánni napi 10-15 percet is, akkor is lehet eredménye. Viszont szkeptikusoknak hiába magyarázom, úgy is elutasítják, a többieknek meg üzenem, hogy hajrá!
2012. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Tom Benko ***** válasza:
Akkor miért nincs egy korrekt kutatás a témában? Hol vannak a bizonyítékok?
2012. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Tom Benko ***** válasza:
Apropó, hogy értve nem zárják ki a fizika törvényei?
2012. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Vannak kutatók, akik bebizonyították létezését. Kutakodj a neten, értelmeset is csinálj néha. Aztán hopp, kiderül, hogy minden, amit tévesnek, kamunak hittél, mégis létezik.
2012. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Tom Benko ***** válasza:
Nem kutatok. Adj linket! Egyébként elég értelmes dolgokat szoktam csinálni még a szabadidômben is. Például gondolkodok. Te is kipróbálhatnád.
2012. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
Nekem sem a mágia az életem. Attól, hogy gyakorolni szoktam, még nem jelenti, hogy mást nem csinálok. Az a baj veled is, hogy ilyen 80 éves öregember szintjén vagy, akinek az agya elcsökevényesedett az idők során. Csak nálad (ha jól sejtem) fiatal korban lépett fel.
2012. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

Nagyon sokáig szkeptikus voltam ezekkel a dolgokkal. Többször olvastam, hallottam ezekről, mindíg valahogy megmagyaráztam magamnak, hogy fizika nem engedi ezeket a dolgokat. Mikor bizonyos dolgok megtörténtek velem elkezdtem jobban hinni. Egyszer történt velem, hogy a kollégám karambolozott a motorjával. Mikor meghalottam, egésznap az járt a fejembe mi lenne ha én is karamboloznék? Nem én lennék a hibás, kihajtana elém egy autó, totálkárosra törne a motorom és nem lenne semmi bajom. egész nap ezen gondolkoztam. Hazafele egy busz után mentem, a busz beállt a buszöbölbe és én mentem tovább. Elég lassan mentem de egy autó nekem jobbról balra kiakart fordulni se ő nem láthatott engem a busztól se én őt. Telibekapott a motor totálkáros lett én átrepültem a motorháztetőn. Nem lett semmi bajom. Később próbáltam önbeteljesítő jóslattal, véletlennel magyarázni de nem lehetett. Nagyon kicsi az esélye annak hogy ő hétfőn karambolozik nekem egész nap ezen jár az agyam és este én is összetöröm a motort. Vannak olyan dolgok amiket lát az ember és nem hiszi el és vannak olyanok amiket nem lát és hiszi, hogy léteznek. Ez lehetett egy előre látás, hetedik érzék. Ép olyan mint amikor arra gondolunk, hogy jó lenne, ha a párunk felhívna és pár perc múlva megcsörren a telefon. történtek még más dolgok is velem arra késztetek, hogy tudjam ezek a dolgok léteznek. Akit érdekel olvassa el ezt a könyvet: Ronald H. Hulnick, Mary R. Hulnick

Lelkedhez hűen - A spirituális pszichológia lényege

Vagy itt olvasgasson: fenykeresok.atw.hu

2012. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Tom Benko ***** válasza:

@18: Nekem legalább van...

@19: Hû, micsoda érv! Nos, az egybeeséseket jobban megjegyzi az agy. Szerinted hány emberrel történik hasonló? Ha utánagondolsz, egybôl visszakapod a kívánt valószínûséget.

2012. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!