Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezek szerint ténleg nem lesz...

Ezek szerint ténleg nem lesz felemelkedés?!

Figyelt kérdés

Nagyon sokat töpprengtem a felemelkedésen ! Már érezni kellene fizikálisan és spirituálisan valamit belőle. Nekem magas a szellemiségem, nagyon fejlett vagyok a tudományok és az ezotéria terén egyaránt (érzem az aurát pl). Ennek ellenére semmit sem érzek és ezért elgondolkodtam a felemelkedésen.


Valamit nem vettünk számításba. Ismert, hogy az emberek az Annunakik és a földi majomemberek génkombinációjából van. Az Iunaki kisfiú is megmondta, hogy az Annunakik képtelenek felemelkedni, ők itt rekednek a fizikai létben, mivel spirituálisan fejletlenek maradnak. Mi van ha az ember ezért nem fog felemelkedni, mert részben egy olyan fizikai létforma génjeiből vagyunk, akik képtelenek erre ?


2012. szept. 29. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg nem lesz.
2012. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem tudok elaludni,mindig ide jövök,mert ebben a kategóriában akármelyik kérdéstől pillanatok alatt lefárad az agyam.Most sem csalódtam.

Nem vagyunk semmilyen génkombinációból.Azaz nem idegen génkombinációból.Ez úgy baromság,ahogy van.

És mit értesz felemelkedés alatt?Vagy mi ez a fizikai létben való megrekedés,vagy mi a franc?Azt ne mondd hogy ezt te tényleg elhiszed.

2012. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 sl zoli ***** válasza:
100%

Még ha esetleg valami ilyesmi génkombinációból keletkezett is volna az emberi test, az akkor is csak egy fizikai test. Van még felette magasabb rezgésből egy lélektestünk, és az egészet irányítja a szellemünk, amely örökké létező, soha el nem múló, ha úgy tetszik isteni és isten hatalmával bíró. Szerinted ennek akadály lenne a felemelkedés?

Ha a saját életedben nem érzed, abban nem tudok segíteni. Én érzem, hogy folyamatosan "emelkedek" (nevezzük így), hogy mi lesz belőle, azt majd meglátjuk, de végső soron természetesen ráébredés, hogy én és az atya egyek vagyunk.

2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 SSJGoku ***** válasza:
53%
nem lesz és feltámadás se!!!
2012. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

"Ezotéria terén fejlett" - ilyen durva paradoxont.


Én felemelkedtem, megértettem a világ működését! Most már felülről nézem ahogy a kis ezós gyerekek várják a Télapót...

2012. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 sl zoli ***** válasza:
52%

Valóban sajnos nagyon sok egyelőre a világunkban az ezoterikus balfék és sokszor ezért van annyira lejáratva a spiritualitás is.

Viszont arra figyelj, hogy amíg ilyen lenézés van benned mások iránt, addig még így kívülről is világosan látszik, hogy a szeretetet nem nagyon tudtad megvalósítani az életedben.

2012. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Nekem magas a szellemiségem, nagyon fejlett vagyok a tudományok és az ezotéria terén egyaránt (érzem az aurát pl)."


Azt kihagytad hogy kicsit sem vagy öntelt...


Nem vagy annyira "fejlett" a tudományok terén mit hiszed. Ha így lenne akkor nem hinnéd el ezt a sok hülyeséget amit leírtál, hisz ezek nélkül is választ tudnál adni az ilyen kérdésekre. Annukatik nem léteznek! Aura nem létezik! Az ezoterika egy áltudomány, állításai 99,99%-ának semmi alapja sincs, nem lehet őket bizonyítani. Túl öntelt vagy ahhoz hogy belásd: az ember is egy állat, az evolúció rá is vonatkozik, a mai ember a Homo erectus-ból fejlődött ki mindenfajta segítség nélkül. Bár kényelmes dolog a tudatlanságunkat olyan komolynak és tudományosnak tűnő(!) mondatok alá rejteni hogy "...az emberek az Annunakik és a földi majomemberek génkombinációjából van." vagy "...az Annunakik képtelenek felemelkedni, ők itt rekednek a fizikai létben, mivel spirituálisan fejletlenek maradnak." de ettől nem fogsz okosabbnak tűnni. Akinek az Iq-ja 90 fölött van, kimegy a parkba, leül egy padra és elgondolkodik, az hamar rájön hogy az ezoterika a badarságból, az együgyűségből és az önhittségből építkezik.

2012. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Nekem még az szúrta ki a szemem hogy majomember.

Kismilliószor elhangzott hogy ez nem létező szó.Azért mert a majmokkal van közös ősünk,még nem leszünk majomemberek,ez butaságra vall.

Enni erővel a csirkékkel is van közös ősünk,akkor mindjárt csirkeemberek leszünk nem?

Jó lenne leszokni erről a majomemberezésről,ezt a szót is jobbára csak ebben a kategóriában vélem felfedezni.Nem is értem miért.

2012. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 sl zoli ***** válasza:
45%

Az ezoterika nem baromság. Az evolúciós elmélet pedig 100 sebből vérzik. És ne hidd, hogy én egy vagyok azok közül, akikbe "vallásosan" ezt nevelték bele. Programtervező matematikus vagyok, egy telesen racionálisan gondolkodó ember.

Veszekedni nem akarok, meggyőzni sem téged. Viszont ha érdekel a téma, akkor egy műszaki ember nagyon, nagyon elgondolkodtató könyvét szeretném neked ajánlani:

Balogh Béla - A Végső valóság.

Tudományosan gondolkodik, és nagyon jól leírja, hogy miért 1000-szer valószínűbb Isten léte, mint nem léte. Ezt igazolja napjaink fizikája is. Igen, egy olyan világban élünk, ahol már a fizika is ezt látszik igazolni.


Még egyszer nem veszekedni akarok, csak tudom, hogy pontosan ugyanabban a cipőben jártam, mint Te, és azóta az életminőségem hihetetlen mértékben megváltozott, mióta a szellemi dolgokkal foglalkozok.

2012. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló! Én pedig ajánlom neked Stephen Hawking: A nagy terv -című könyvét.
2012. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!