Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezek szerint ténleg nem lesz...

Ezek szerint ténleg nem lesz felemelkedés?!

Figyelt kérdés

Nagyon sokat töpprengtem a felemelkedésen ! Már érezni kellene fizikálisan és spirituálisan valamit belőle. Nekem magas a szellemiségem, nagyon fejlett vagyok a tudományok és az ezotéria terén egyaránt (érzem az aurát pl). Ennek ellenére semmit sem érzek és ezért elgondolkodtam a felemelkedésen.


Valamit nem vettünk számításba. Ismert, hogy az emberek az Annunakik és a földi majomemberek génkombinációjából van. Az Iunaki kisfiú is megmondta, hogy az Annunakik képtelenek felemelkedni, ők itt rekednek a fizikai létben, mivel spirituálisan fejletlenek maradnak. Mi van ha az ember ezért nem fog felemelkedni, mert részben egy olyan fizikai létforma génjeiből vagyunk, akik képtelenek erre ?


2012. szept. 29. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

"Ismert, hogy az emberek az Annunakik és a földi majomemberek génkombinációjából van. "


Ez csak egy fikció!


Felemelkedés?Nem lesz!

2012. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 sl zoli ***** válasza:
58%

Még nem egyértelmű, hogy lesz vagy nem lesz. Benne van a jövőben mindkét lehetőség. Igyekeznek lenyomni az embereket, hogy ne legyen, viszont látom a másik oldalt is, hogy globálisan ébredeznek fel az emberek. Egyéni szinten biztosan lesz felemelkedés, ez a te döntésed. Csak vágyj rá, és akkor arra fog vinni az életed. A figyelmed energia, ha elég figyelmet fordítasz erre, akkor arra fog menni az életed.

És globális szinten is van remény a teljes felemelkedésre. Ez már nem most kezdődött, már tart, de sokan még nem érzik. Ez egy lassú folyamat, ami aztán egyre jobban felgyorsul.

2012. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

Hát pedig.. egyre többeknél jelennek meg telepatikus, pszichokinetikus stb. képességek.. Az intuíció is folyamatosan erősödik és a jövő is egyre nyitottabb..


Igaz, én nem tartom magam 'fejlettnek', rengeteget kell még tanulnom..

2012. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

A fizikának semmi köze Istenhez,mondhatja nekem akár Einstein is,ezt nyelem be.

Bár kíváncsi lennék arra az ezer okra,ami miatt valószínűbb a létezése,de hogy semmi köze a fizikához az biztos.

2012. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

De. Már van:

[link]

2012. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
privátban írok majd neked.
2012. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mégsem. Hagyom had bontakozzanak ki a gondolatok.
2012. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak nemrég esett le, hogy pár hónapja bizonyos emberek közelében hatalmas dühöt érzek, minden megnyilvánulásuknál úgy érzem, mintha direkt kiakarnának csszni velem, kinevetnek, piszkálnak, gőgösen viselkednek, irigyek, titkolóznak, kirekesztenek másokat stb. Nem tudom, hogy most én megyek-e a levesbe nemsokára vagy ők, hogy most én vagyok a jó vagy pedig a rossz :D egyébként az a fura, hogy én önzetlen tudok lenni másokkal, segítek nekik, és nem úgy, hogy "Jól van adok ebből, de azért ne merj sokat venni." és mégis engem vesznek célpontba ilyen lököttek....de miért van ez így? Régen is ilyen voltam, annyira akkor nem idegesített, vagy nem szívtam ennyire mellre, azt, hogy a segítségeim ellenére lehülyéznek..
2012. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!