Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés! Mennyibe...

Szerelmi kötés! Mennyibe került, és bevállt-e?

Figyelt kérdés

Mennyiért csináltattál szerelmi kötést?

Sokallod rá a pénzt?

Mennyi idő után vállt be?

Őszinte válaszokat szeretnék kapni!

Mit gondolsz mennyiben függ a kotón és mennyiben rajtad illetve a kiszemelten hogy teljesül e?

Miért csináltattál kötést? Mit vezetett erre az útra?



2012. okt. 24. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

320-ért csináltattam.

Hát elég sok volt rá.

3 nap 20 esztendő után vált be.

A kotonon az nem függ, a kiszemeltemen sem.

Azért csináltattam, mert nem szeretett a babám.

2012. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zsizsik666 ***** válasza:
20%

Én odaadtam magamnak 20 ezret.

Keveselltem, többet szerettem volna kapni érte.

Aztán mégsem csináltam meg magamnak, mert nem sikerült a pénzt úgy elvenni, hogy ne hiányozzon, ezért visszatettem a közös kasszába.

A koton mindenképpen kell hozzá, lehetőleg használt, fel kell akasztanod fejjel lefele a hálószobába.

2012. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem koton hanem KÖTŐN vagyis aki a kötést csinálja!!!

És lehetőleg igazi válaszokat szeretnék kapni!!!!!

2012. okt. 24. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerelmi kötést csak akkor érdemes csinálni, ha a kötő megvizsgálja a két ember auráját hogy valóban együtt lehet lenniük. Ellenkező esetben, ha valaki önkényesen csinál szerelmi kötést, akkor nagyon nagy terhet ró magára és nem lesz belőle boldog kapcsolat.
2012. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk a pap csinálta az esküvőn. Elég drága volt a lagzi, de megérte :)

Azóta is tart a szerelmünk, Isten megáldotta. Elég sok múlik a kötőn :)

2012. okt. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Zsizsik, megtaláltuk a papot, akit keresel!
2012. okt. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Mi a f...szért gondolod azt, hogy te földi halandó bárkinek az érzelmei, személyisége, gondolatai, egész lénye felett uralmat szerezhetsz?

Ki vagy te?

Azt hiszed ez megvásárolható?

Azt hiszed te vagy a világ közepe?

A másik lény nem számít, csak az egód?

Miért nem vagy az, aki vagy?

Minek kis kapu? Mi lenne ha az összes ilyen egoistának hatalma lenne?

2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wilda Jósnő ***** válasza:
42%

Egyet értek.Én ismerem a mágiát,nem szabad ezzel játszani.Etikátlan dolog még a puszta gondolat is,hogy valakit megkössenek...és nagyon veszélyes is...

Ha egy kapcsolatnak vége,mert a másik ember már nem szeret minket,el kell engedni,le kell zárni bármily fájdalmas is,és nyitni egy új kapcsolat,egy új élet felé..ez a normális emberi magatartás.

Tudom,amikor az emberrel szakít a szerelme,iszonyatosan fájdalmas,de ennek általában oka van..és bizony mindenkinek joga van ahhoz,hogy egy érzelmileg már semmit nem adó kapcsolatot megszakítson..

A szerelmi kötéssel csak bajt hoz magára mindenki,és nem csak magára,a kiszemelt áldozatra is.

Tavaly télen karácsony előtt halt meg az egyik ügyfelem volt párja,54 évesen,akire az új nő kötést rakatott.Jól sikerült nem..???

2012. okt. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!